6.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Plesná nadělila búra Kynšperku

0

Plesná se v minulém kole chytla a přenesla si to i do domácího zápasu s Kynšperkem, který rozstřílela rozdílem třídy.

Plesnou uklidnila rychlá branka

Domácí poslal do vedení už ve třetí minutě Sebastián Linhart a přinesl na kopačky Plesné potřebný klid, který domácím pomohl k poločasovému vítězství 3:1.

Podrobnosti připravujeme…

TJ Jiskra Plesná
Jaromír Štefek: „Poločas jsme vyhráli jasně 3:1 a mohli jsme přidat další góly, ale šance jsme nedali. Kynšperk ale nebyl zase úplně špatný, ale dost šancí vychytal náš gólman.“

S. Bikar [-] - M. Černý [-] (68. T. Endler [-] ) , J. Poláček [-] (29. O. Paluka [-] ) , B. Votruba [-] , L. Vlk [-] , A. Votruba [-] , R. Glazer [-] , S. Linhart [-] (46. V. Bláha ml. [-] ) , A. Šulek [-] , V. Bláha st. [-] , J. Štefek [-]