5.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Plesná vybojovala v Bochově dva body

0

Plesná ukončila hrozivou sérii proher a získala dva důležité body v Bochově, který nedokázal vyzrát na dobře zorganizovanou obranu Plesné

První půle toho moc nepřinesla

Podrobnosti připravujeme…

Ve druhé půli toho bylo k vidění více

Nejdříve v 73. minutě dostal Bořek Votruba červenou kartu za bezohledné podražení soupeře ze strany a následné posměšné protestování. Chvíli na to se domácím podařilo vstřelit branku v 78. minutě zásluhou Roberta Kajzara 1:0. Ale hosté nesložili zbraně a v deseti se jim podařilo vyrovnat, když se trefil Josef Hrotek, který srovnal na konečných 1:1.