1.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Vary opět nadělovaly

0

Dva nováčci soutěže se potkali v prvním kole na hřišti v Kralovském Poříčí, kam zavítaly Karlovy Vary B, oba týmy v prvních dvou kolech nezaváhaly

O vítězi bylo rozhodnuto již v první půli

Hosté šli hned ve dvanácté minutě do vedení, na které ještě dokázali domácí odpovědět. Neuběhla ani minuta od vyrovnávacího gólu a hosté šli opět do vedení zásluhou Daniela Krličky, který vstřelil do poločasu hattrick. První půle patřila jasně hostům, kteří ji vyhráli jednoznačně 1:5. Ve druhé půli přidali hosté ještě dvě branky a zápas vyhráli rozdílem třídy.