1.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Bochov nadělil Kynšperku bůra

7. J. Podskoč , 10. D. Hazucha , 37. K. Pacinda , 66. M. Frk , 76. D. Bartoš (vl.)
0

Bochov je v nové soutěži stále bez ztráty bodu, tentokrát to schytal další z nováčků soutěže Kynšperk, který si odváží z Bochova prohru 5:0.

Jednoznačný poločas pro Bochov

Od prvních minut patřilo hřiště týmu z Bochova, který vedl už od sedmé minuty. Do poločasu se jim podařilo vstřelit ještě dvě branky a první půli jednoznačně ovládli. Po změně stran přišel rychlý gól a bylo po Kynšperku, který si na konci zápasu vstřelil ještě vlastní branku.