12.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

Domácí vydřeli na úvod sezóny cenné vítězství

58. V. Profant , 64. T. Kuvík - 79. L. Bill
0

Po prvním poločase se hrálo bez branek

Od začátku zápasu se hrálo na hřišti vyrovnané utkání.Domácí byli bojovnějším týmem, hosté zase o trochu fotbalovějším, takže na konci prvního poločasu svítil na tabuli stav 0 : 0.

Ve druhé půli přišly konečně branky

Do druhé půle nastoupili domácí s úmyslem hosty co nejvíc zatlačit na jejich půli.V 58. minutě se po kombinaci na pravé straně hřiště dostali domácí do vápna a Vít Profant nechytatelně z úhlu propálil hostujícího gólmana.V 64. minutě získali domácí míč na půlce hřiště a po bleskové akci uklidil balón do prázdné brány Tomáš Kuvík.Hosté se ale nevzdávali, v 79. minutě zatáhl míč levý obránce Lukáš Bill a jeho nepovedený centr zapadl do brány překvapeného brankáře domácích.Domácí odolali závěrečnému tlaku a získali tři body.

TJ Sokol Dolní Žandov
Jiří Opava: Vyrovnané utkání, byli jsme asi šťastnějším týmem.

FC Františkovy Lázně
Petr Uzel: Zápasu by slušela remíza, domácí byli bojovnější, my zase trochu fotbalovější.

T. Rada [-] - Š. Kundrát [-] (89. J. Kepka [-] ) , M. Jakubec [-] (46. D. Benda [-] ) , D. Zavadil [-] , R. Csekés [-] , T. Boháč [-] , P. Šimáček [-] (46. L. Trešl [-] ) , L. Hladký [-] , V. Profant [-] , T. Hemmerka [-] , T. Kuvík [-]

F. Lauko [-] - Z. Bartošek [-] (72. J. Brňák [-] ) , V. Šiman [-] , L. Bill [-] , M. Haško [-] , R. Maxa [-] , M. Vágner [-] (63. L. Jačka [-] ) , B. Petrák [-] , D. Dušák [-] , S. Šlesingr [-] , M. Falář [-]

ŽK: 80. T. Kuvík - 86. L. Bill .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: VOMASTEK Daniel - ĎUGEL Pavol, KOTOUN Adam.