5.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Hosté se štěstím vyhráli

0

Penalta v prvním poločase

Skóre otevřel došek v 9. minutě bezvadným sprintem kterým zakončil do sítě střelou letící těsně vedle gólmana, ale pět minut na to dokázal z vytvořené šance srovnat na 1:1 domácí Čuchraň. Skoro ke konci poločasu padl poslední gól zápasu po střele Drahoše z penalty a skóre bylo 1:2.

Bezbrankový poločas

Ve druhé půli byly oba týmy vyrovnané, domácím se povedlo dvakrát trefit konstrukci brány, ale do sítě balón nevletěl, stejně jako hostům kteří nedokázali proměnit své šance a zápas tedy skončil výsledkem 2:1 pro hostující tým.

TJ DDM Stará Role
Jan Stýblo: Byl to poměrně vyrovnaný zápas na nepříznivém terénu, ale dokázali jsme proměnit o jednu šanci víc a se štěstím jsme vyhráli.