5.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Domácí zaslouženě vyhráli

0

Poločas pouze s jednou brankou

Zápas otevřel domácí Kvapil ve 26. minutě kde dokázal z malého vápna po centru vstřelit gól a jelikož si hosté nevytvářeli moc šancí tak neměli prostor skorovat a stav zůstal až do konce prvního poločasu 1:0.

Domácí jednoznačně střelecky lepší

Durhý poločas začal gólem z centru z levé strany a dokázali domácí hlavou vstřelit gól a dostali se do vedení 2:0. Třetí a poslední gól padl ze situace kdy šli domácí "ve třech na jednoho" a dokázali navýšit na konečných 3:0 do prázdné brány.

TJ Sokol Dolní Žandov
Jiří Opava: Moc šancí jsme si nevytvořili, nedokázali jsme skórovat a domácí si výhru zasloužili.