5.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Domácí suveréně vyhráli

0

Vyrovnaný první poločas

Trštěnice se ujala vedení po přímém kopu a Staněk otevřel skóre na 1:0, ale ve 33. minutě Horváth dokázal srovnat skóre a 10 minut na to navýšil o gól Koudelka a domácí šli spokojeně do kabiny.

Hattrick Nováka!

Ve druhém poločase se hosté snažili srovnat skóre, ale marně a domácí toho využili a Novák stihl během 6 minut vstřelit hattrick a posledním gólem zápasu uzavřel skóre na konečných 6:1 Horváth a hostům utekly 3 body.

FK Ostrov, z.s. B
Petr Wolf: První poločas byl jasně vyrovnaný, ale ten druhý jsme byli jednoznačně lepší a o tom také hovoří skóre.

TJ Rozvoj Trstěnice
Petr Nečas: Dokázali jsme sice otevřít skóre a po zbytek zápasu střílet, ale byl to náš bohužel první a poslední gól zápasu, domácí si výhru zasloužili.

D. Vaněček [-] - T. Lemák [-] , P. Filák [-] , D. Horvát [-] , L. Kunz [-] (74. J. Blažej [-] ) - Z. Vlasák [-] , O. Jura [-] , D. Ahselm [-] (64. J. Vrba [-] ) , J. Koudelka [-] , T. Wolf [-] - K. Novák [-]

M. Čeček [-] - D. Kovárník [-] (78. L. Karlíček [-] ) , F. Kovárník [-] , S. Staněk [-] , M. Svoboda [-] , J. Šprincl [-] , P. Jaroš [-] , M. Havlovic [-] (44. J. Květoň [-] ) , K. König [-] , P. Nečas [-] , M. Pešek [-] (74. T. Pečínka [-] )

ŽK: 27. O. Jura , 71. T. Wolf , 73. L. Kunz - 35. S. Staněk , 37. F. Kovárník , 70. M. Pešek . ČK: 57. J. Květoň .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hlavatý Josef - ŠUMA Jakub, BUŠEK Josef.