Hosté si po bojovném výkonu odvezli tři body

0

Vyrovnaný a bezbrankový duel přinesl rozhodnutí v pětašedesáté minutě, Lokomotiva si tak na cestu domů přibalila všechny body.

Po prvním poločase byl stav 0 : 0

Na hřišti v Rotavě se od počátku hrál bojovný fotbal, se zabezpečenými obranami a s minimem šancí na obou stranách.Když už se obě mužstva do nějaké šance dostala, většinou mířila vedle, nebo zasáhli výborní golmani.I proto byl stav o poločase 0 : 0

Hosté utkání rozhodli jediným gólem ve druhé půli

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil i nadále si obrany počínaly velmi obezřetně a zkušeně.Až v 65. minutě využil jediného zaváhání domácí obrany hostující Vojtěch Nováček a zajistil tak jedinou trefou výhru hostujícímu celku

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Šmat David - PESCHEL Filip, CVRK Miroslav.