4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Domácí uštědřili hostům z Chebu těžký debakl

13. T. Pilař , 16. F. Rutrle , 18. J. Falatek , 25. T. Chlup , 43. T. Pilař , 45. T. Pilař , 56. T. Chlup , 81. J. Jílek - 35. M. Dočekal , 65. R. Liguš , 73. R. Liguš
0

Po prvním poločase bylo vlastně hotovo

Domácí se s hosty z Chebu příliš pohostinně nechovali, neboť již ve 13. minutě vedli 1 : 0 po trefě Tomáše Pilaře.O tři minuty později to bylo 2 : 0, když skóre navýšil Filip Ruthrle.O další dvě minuty později to bylo již 3 : 0, po krásné akci zavěsil míč do brány Jiří Falatek.Domácí nepolevovali a sázeli do brány jeden gól za druhým.Na 4 : 0 upravil ve 25. minutě Tomáš Chlup.Ve 35. minutě se dočkali i hosté, skóre zkorigoval Miroslav Dočekal.Ovšem ve 43. a ve 45. minutě dvěma slepenými góly završil účet prvního poločasu na 6 : 1 opět Tomáš Pilař

Ve druhé půli se domácí již spokojili s výsledkem, lehce polevili a hra dostala exibiční tempo.V 56. minutě na 7 : 1 zvýšil Tomáš Chlup, hosté stačili v 65 a v 73. minutě poupravit konečné skóre na 8 : 3 pro domácí

FK Nejdek
Zbyněk Draxal: První poločas se nám velmi povedl, ve druhém už nám trochu scházela motivace