3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Domácí rozstříleli hosty z Rotavy 8 : 4

0

V poločase bylo již rozhodnuto

Na hřišti domácího celku bylo od počátku patrné, kdo na něm bude pánem.Již ve 2. minutě poslal domácí do vedení Josef Bílek.O dvě minuty později to již bylo 2 : 0, trefil se Dominik Psota.Tentýž hráč ve 20. minutě zvýšil vedení domácího celku na 3 : 0.O dvě minuty později sice hostující Michal Chudjak snížil, když se mu podařilo přehodit domácího brankáře, ale to bylo ze strany hostujícího celku v prvním poločase vše.Naopak ve 25. minutě prostřelil hostujícího golmana po čtvrté Lukáš Mika.

Domácí ve druhé půli přidali další branky

Hosté nastoupili do druhé půle naprosto odevzdaně, na půli soupeře se dostávali víceméně jen sporadicky.V 60. minutě udeřili znovu domácí, po trefě Josefa Krajňáka to bylo již 5 : 1.Stejný hráč se trefil i v 70. minutě a o minutu později dovršil svůj hattrick.V 75. minutě kopali domácí pokutový kop, k němuž se postavil domácí brankář Lukáš Balada a nedal svému kolegovi v bráně šanci.Domácí poté prostřídali, polevili a toho využil soupeř, kterému se po trefách Františka Šebeše, Jana Hanzlíka a Petra Jandory, podařilo alespoň zkorigovat výsledek na konečných 8 : 4

TJ Rotas Rotava
Petr Rohan: Měli jsme velmi špatný vstup do utkání a bohužel je třeba konstatovat, že nám chybí fotbalová kvalita