2.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Domácí rozstříleli svého soka 6 : 0

0

První poločas byl vyrovnaný

Domácí nastoupili do zápasu s velkou chutí a to se projevilo hned od začátku zápasu, když zatlačili soupeře na jeho půlce a začali si vytvářet šance.V 15. minutě utekl domácí Václav Altman a sám před brankářem nezaváhal.Domácí se i nadále snažili navýšit skóre, ale hostující obrana do konce prvního poločasu odolala.

Domácí v druhé půli spustili gólostroj

Hned od počátku druhé půle se domácí snažili zápas rozhodnout.V 50. minutě z brejkové situace zvýšil na 2 : 0 Jan Dvořák.Hosté se snažili o zkorigování výsledku, otevřeli obranu a to se jim vymstilo.V 67. minutě se Radim Prokopec ocitl sám před brankářem a poradil si zkušeně a bylo to 3 : 0.Domácí nepolevovali a dále navyšovali svůj náskok, trefili se postupně Petr Sedlák v 73. minutě a poté ještě dvakrát Jan Dvořák, v 77. a v 78. minutě.Domácí tak rozstříleli svého soupeře vysoko 6 : 0

FC Cheb
Martin Spierl: První poločas nebyl úplně podle našich představ, ale v druhém jsme se zlepšili a s tím přišly i góly