1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Domácí potvrdili výhodu domácího prostředí

64. J. Vild , 64. J. Bláha , 77. M. Hotěk (p.) - 33. J. Vondrášek
0

Po prvním poločase vedli hosté o jeden gól.

Oboustranně obezřetné a opatrné utkání, alespoň v prvním poločase, viděli diváci na hřišti SK Toužim.Přesto měli v první půli více ze hry hosté, ve 33. minutě zúročil jejich převahu Jiří Vondrášek.Do kabin tak odcházeli s lepším pocitem hosté z Chebu.

Domácí ve druhé půli urvali tři body

Do druhé půle místo domácích asi nastoupil jiný tým, neboť změna to byla obrovská.V 64. minutě se nejprve prosadil Jan Vild,který propasíroval do brány odražený balón a vyrovnal.O pár vteřin domácí dokonali obrat, střelou z pětadvaceti metrů se prosadil Jiří Bláha.V 77. minutě kopali domácí penaltu a tu proměnil Miloslav Hotěk, takže domácí mohli slavit zisk tří bodů

SK Toužim
Marek Hejkal: Po první půli jsme klidně mohli 4 : 1 prohrávat, ve druhé už jsme byli lepší