1.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Ctiboř dokázala dvakrát dohnat manko a slaví vítězství

0

Velkou bojovnost ukázali fotbalisté Ctiboře. V 1. kole IV. třídy OP dvakrát prohrávali o gól, nevzdali se však a nakonec berou doma všechny 3 body...

Slibný poločas Chodského Újezdu

Od začátku se Chodský Újezd prezentoval velmi pohyblivý  stylem hry. Vzhledem k faktu, že měl v základu několik dorostenců, se to dalo očekávat. A nejen obraně Ctiboře tím hodně zatápěl.

Šance byly, góly však ne. Až po necelé pů hodině hry se ochozy konečně dočkaly první trefy..

Ve 27. minutě se do rány opřel záložník Daniel Martínek a rozvlnil poprvé v zápase síť.

Poté se už skóreneměnilo, do šaten tak šli hosté s tím nejmenším možným náskokem...

Střídající Gangur rozhodl

Ctiboř se na hřiště vrátila s chutí do hry. A to dávali domácí fotbalisté najevo.

Již ve 49. minutě se o vyrovnání postaral obránce Václav Jílek.

Za 11 minut ale domácí opět prohrávali, a to zásluhou forvarda Jiřího Dufka. Domácí však měli ještě jednu spící sopku. O přestávce totiž na hřiště přišel Mirek Gregur, který nahradil svého jmenovce. A tento muž byl hlavní postavou poslední čtvrthodiny..

V 75. minutě Mirek Gangur nejprve srovnal stav utkání na 2:2, následně pak v 901. minutě na poslední chvíli rozhodl o výhře svého celku..

Ctiboř tak získává 3 body a v tabulce se posunula na 6. pozici...

TJ Ctiboř
TJ Ctiboř: Byl to vyrovnaný zápas, Újezd nastoupil v sestavě s dorostencema, takže to byla dost honička, byli hodně běhaví. Po půli jsme prohrávali 1:0, pak se to povedlo srovnat ale zase jsme dostali. Vystřídali jsme útočníka a ten to tam už pak dokázal dát. Vítězný gól jsme dali vlastně až v závěru, remíza by byla pro oba asi spravedlivější, ale samozřejmě jsem rád.

TJ Chodský Újezd B
Tomáš Obermajer:

TJ Ctiboř
P. Devera [-] - V. Jílek [-] , M. Gangur [-] (46. M. Gangur [-] ) , T. Bláha [-] , P. Straka [-] , M. Vávra [-] , J. Vávra [-] , P. Mička [-] , L. Svoboda [-] , P. Hanus [-] , V. Gangur [-]

D. Pavlovič [-] - M. Hollý [-] , D. Martínek [-] , P. Štěrba ml. [-] , F. Medek [-] , J. Dufka [-] , P. Dovzhansky [-] , L. Zajíc [-] , P. Gerneš [-] , M. Founě [-] , V. Kotek [-]

ŽK: 21. M. Founě .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: LIGAČ Marek - HOŘEJŠ Jaroslav (N), GERNEŠ Kamil (N).