V. Červenka [-] - R. Přerov [-] (46. P. Fleisner [-] ) , M. Mašek [-] (77. M. Hodina [-] ) , J. Dražan [-] , J. Vrba [-] , D. Majer [-] , M. Oulík [-] , J. Fiala [-] , J. Hyrát [-] , J. Herák [-] , R. Herák [-]

R. Šesták [-] - J. Musil [-] (80. M. Nechutný [-] ) , P. Mazák [-] , J. Zeman [-] , V. Tyr [-] , P. Masák [-] (57. Z. Tabaček [-] ) , L. Kyprý [-] (77. P. Rabada [-] ) , J. Gruber [-] (77. P. Vacín [-] ) , P. Kříž [-] , T. Blažek [-] , M. Blažek [-]

ŽK: 27. M. Oulík , 30. J. Fiala , 57. D. Majer , 70. J. Hyrát - 90. P. Rabada . ČK: 90. M. Oulík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BUREŠ Tomáš - ČECH Milan (N), HÁJEK Karel (N).

21. 11. 2016 12:42
Po nějaké době, jsem se byl podívat na šlágr kola. Musím říct, že Křelovice prohráli vlastní nedisciplinou, kdy byli ještě duchem v kabině. Jinak první poločas to byl krásný fotbal s většími šancemi, které si po krásných akcích vypracovalo jen mužstvo z Křelovic. Kdyby poločas skončil 0:3 nebo 0:4, nikdo by se nemohl divit. Křelovičtí hráči domácí k ničemu nepouštěli, vyjmou malé domů, kterou brankář chytil do rukou místo aby balon odkopnul, ale ani z tohoto nepřímého kopu domácí branku neohrozili. Byla zblokována. A druhý poločas, spíše jen začátek, jak jsem již zniňoval, hosté zaspali a to fatálně.V předu balon lacino ztráceli a dozadu se nevraceli. Hostující obrana byla po dobu 10minut stále v kolotoči, jako by zálohu neměli. Posledních 30 minut zápasu už nebyl tak pohledný, možná vlivem střídání, nebo pár jedinců v hostujícím týmu, co si myslí že jsou lepší než ti druzí a tahají to sami. Co se týče hráče R.Heráka, domácího, čekal jsem od něj více, jakož to i od celého domácího týmu. dle mého názoru to není mužstvo na postup. Poslední poznámka k domácím, jsou to nevyrovnaní hráči, kteří můžou být rádi, že dohráli zápas kompletní. Dva z nich měli být ve sprše předčasně. Rozhodčí byl na ně moc benevolentní. P. Bureše jsem viděl několikrát pískat, vždycky se mi líbil ale tento zápas nebyl jeho.