10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

--

Důležitým článkem utkání hostující Ruda Herák

36. M. Stehlík , 65. V. Kasl - 63. R. Herák , 69. J. Hyrát , 81. R. Herák
0

Všeruby ve druhém poločase otočily zápas v Blatnici a hlásí se na předních pozicích

Slabá produktivita znamenala těsný náskok

Souboj nejlepší obrany a nejlépe střílejícího týmu sledovalo čtyřicet diváků. Do utkání nastoupili velmi aktivně domácí. Za prvních dvanáct minut nastřelili dvakrát tyč hostující branky.  Hostům se nedařila kombinace a přicházeli zbytečné ztráty, které vlévali krev do žil domácím. Toho dokázali využít deset minut před pauzou. Po centru ze strany se prosadil Míra Stehlík - 1:0.

One man show Rudy Heráka

Do druhé půle nastoupili hosté s větším klidem na kopačkách a hned to na hřišti bylo znát. Především Ruda Herák dělal pořádný vítr v řadách domácích. Po hodině hry se právě Herák ujal na půli míče a až k vápnu ho nikomu nepůjčil, vypálil a vyrovnal. Z následné akce si však domácí vzali vedení zpět. Po rychlém autovém vhazování pronikl Pechler po straně a přihrál na Kasla, který se nemýlil. Divokou pětiminutovku uzavřel Jan Hyrát, který po přihrávce od Heráka zase stav srovnal na 2:2. Deset minut před koncem rozhodl o osudu utkání Ruda Herák akcí jako přes kopírák při jeho první brance.