6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

Nevyužité šance Ledců a v závěru první půle červená karta rozhodly

73. J. Nový , 90. J. Mareš (p.) - 40. R. Herák , 48. B. Demali , 56. R. Herák , 59. R. Herák , 63. M. Oulík , 67. J. Hyrát
0

Nováček ze Všerub nadělil oslabeným Ledcům půltucet

Rozhodující moment čtyřicátá první minuta

Zápas začal v celku poklidném duchu. Do prvních větších šancí utkání se dostali hráči domácích, ovšem ani jednu nedokázali přetavit v branku a tak v závěru poločasu přišel hned dvojitý trest. Nejprve otevřeli scóre hráči Všerub po standartní situaci se trefil Ruda Herák. Minutu na to dostal druhou žlutou v zápase Alois Mravík a musel se poroučet do sprch.

Všeruby si proti oslabenému soupeři poradily

Hosté nastoupili do druhého poločasu aktivně a ve čtyřicáté osmé minutě byli odměněni po kombinaci na pravé straně si hráči narazili a k zakončení se dostal Bojan Demali a nemýlil se.

Téměř po hodině hry dostal Ruda Herák na středu hřiště třicet metrů od branky a jeho výstavní střela vymetla pavučiny v brance. O tři minuty později Ruda dovršil svůj hatrick a zvýšil tak na 0:4. Hosté pokračovali v útočném snažení a pátý gól přidali zásluhou Marka Oulíka opět výstavní střelou z třiceti metrů. Když přidal po kombinaci z pravé strany Honza Hyrát již šestý gól v síti Ledců, schylovalo se k debaklu. Alespoň čestný úspěch domácích trefil Jirka Nový po pasu přes celé hřiště od Kabáta. Domácí se ještě snažili a byli odměněny penaltou po faulu na zahrávajícího Mareše, který upravil na konečných 2:6.

FK Ledce
Marek Matějka: Zápas rozhodli dvě věci, naše neproměněné šance a vyloučení.

SK Všeruby
pan Herák: Začátek zápasu jsme nechytili, ale poté jsme se dostali do hry.

FK Ledce
L. Pochobradský [-] - V. Kabát [-] , J. Pokorný [-] (46. J. Mareš [-] ) , J. Nový [-] , J. Prais [-] , A. Pašek [-] , A. Mravík [-] , M. Gleissner [-] , O. Tupý [-] , O. Hano [-] , L. Kraček [-]

SK Všeruby
V. Červenka [-] - D. Majer [-] , J. Vrba [-] , M. Oulík [-] (74. J. Vrba [-] ) - P. Fleisner [-] , R. Herák [-] , J. Herák [-] - B. Demali [-] (68. J. Jendek [-] ) , J. Balvín [-] , R. Přerov [-] , J. Hyrát [-]

ŽK: 12. A. Mravík , 29. M. Gleissner , 82. J. Mareš - 22. J. Herák , 58. R. Herák . ČK: 41. A. Mravík .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: OLIVERIUS Jiří - MAREŠ Jiří (N), ZEMAN Jaroslav (N).