Utkání bylo vyrovnanější než napovídá výsledné skóre

0

Domácí Lány zradil opět jejich špatný začátek a neschopnost dotažení koncovky. Naopak Zavidovští nenechali nic náhodě a čtyři vstřelené góly do branky domácích jim zajistili vítězství.

SK Lány
Jakub Matějka: "Pro nás zklamání, protože to nebylo tak jednoznačné jak ovšem výsledek napovídá. Bohužel naše známé špatné začátky zápasu proběhli i pro tentokrát. Již v 1. minutě jsme po naší chybě inkasovali gól na 0:1. Do poločasu se Zavidovu povedlo vstřelit ještě jednu branku na 0:2. O poločas proběhla nějaká rozmluva v kabině a bylo to i na naší hře znát. Ve 46. minutě se povedlo Reichlovi propálit golmana a snížit na 1:2. Zavidovští 20 minut nevěděli kde jsou, byli jak opaření. I přes vyvinutý tlak jsme vstřelit gól nedokázali i když jsme měli minimálně tři ložené šance. Za to přišel trest v podobě výsledku 1:4."

Počet diváků: 50. Rozhodčí: TITLBACH Marek - DUDÁŠIK David (N), ČECH Petr (N).