Vřesina rozhodla po přestávce

2

Po poločase svítilo na světelné tabuli skóre 1:1. Vřesina po návratu z kabin vsítila tři góly a vyhrála.

Už ve 2. minutě střelu domácího kapitána Martina Boháče vyrazil hoštický brankář Marek Honka. O tři minuty později střela Vojtěch Kociána skončila jen těsně mimo. Vedení se tak ujaly Hoštice v 9. minutě, když po nahrávce Jakuba Chřibka, zametl svou střelu z dvaceti metrů k tyči Lukáš Baďura – 0:1. Vřesina vyrovnala ve 21. minutě, když hosté zahráli špatný ofsajd systém a kapitán Martin Boháč nadvakrát pokořil hostujícího brankáře Marka Honku – 1:1. O šest minut pozdji střelu Petra Bočka hoštický brankář Honka vyrazil. V 32. minutě hlava Kovala skončila jen těsně nad. Vzápětí spálili šance hoštický Jakub Chřibek s Martinem Unruhem.

Úvod druhé půle patřil Hošticím. Martin Unruh pálil těsně mimo. Střela Lukáše Baďury byla tečována na roh. Pak se hosté zlobili na rozhodčího, když neodpískal dvě penalty v jejich prospěch. V 64. minutě poslal Ondřej Kocián dlouhý aut do vápna, a tam ho uklidil do sítě Miroslav Koval – 2:1. O čtyři minuty později Martin Boháč hlavičkoval jen těsně mimo.  V 78. minutě odcentroval balon Martin Boháč a Dominik Richter ho skluzem dopravil do hostující svatyně – 3:1. Tečku za zápasem udělal po centru Martina Boháče Vojtěch Kocián, který míč dopravil do brány s pomocí tyče – 4:1.

TJ Vřesina
Miloš Chvěja (asistent trenéra): Zápas byl hodně kvalitní z obou stran. My jsme byli produktivní a zvítězili jsme zaslouženě.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík (trenér): Byli jsme lepší po celý zápas. Moc se mi nelíbil výkon rozhodčího, když nám, ve druhé půli neodpískal dvě jasné penalty. Po druhé brance domácích pak už prakticky nepustil za půlku. Chválím hráče za statečný výkon.