Vřesina těsně porazila Polom

2

Vřesina zaslouženě porazila Polom, když její výhra mohla být větší, ale to by musela proměnit své šance.

Vřesina zaslouženě vyhrála nad Pustou Polomi, i když se o tři body musela třást až do konce. Po třech minutách rozezvučel tyč vřesinský kapitám Martin Boháč. O dvě minuty později selhal v samostatném nájezdu Dominik Richter. V 33. minutě se úplně stejně vedlo opět Boháčovi.

Do vedení šla paradoxně Polom, když po centru Davida Moši vystřelil Zdeněk Kačírek a vyraženou střelu zametl hlavou do sítě Marek Moravec – 0:1. Vřesina odpověděla takřka okamžitě, když střela Petra Bočka zaplula k tyči – 1:1. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhá půle už byla úplně v režii Vřesiny. Hned ve 49. minutě se po dlouhém autu prosadil hlavou Petr Strakoš – 2:1. O tři minuty později po centru Jakuba Hymona uklidil míč do brány Boček – 3:1.

Hostům pak nebyla uznaná branka Kačírka. Dvacet minut před koncem nastřelil tyčku Boček. V 72. minutě navíc Boháč tváří tvář hostujícímu brankáři neuspěl. V 80 minutě později vykřesal jiskřičku naděje pro hosty po centru Mošy Kačírek – 3:2. Polom pak měla menší tlak, ale už se na nic nezmohla.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí mužstva): Zápas jsme si zbytečně zdramatizovali tím, že jsme neproměňovali šance.