4.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Hněvošice poprvé za tři body

0

Souboj Hněvošic s Vávrovicemi vyzněl lépe pro nováčka z Hněvošic.

Fotbal průměrné úrovně nabídl souboj mezi Vávrovicemi a Hněvošicemi. Po 5. minutach zahodil první šanci domácích Filip Mrusek, jehož střelu vytěsnil brankář Hartmann s přispěním břevna mimo tři tyče.

O pět minut později už hřmělo na druhé straně. Po nahrávce Daniela Brunclíka nadvakrát prostřelil brankáře domácích Micha Gargoš, jenž využil toho, že Košárek míč neodokázal zpacifikovat ve svých rukavicích – 0:1.

V 16. minutě střelu hněvošického Brunclíka Košárek konečky prstů vyrazil na roh. V 35. minutě se dostával do nadějné pozice Jakub Skalík, ale jeho hlavička mířila vedle tyčky.

Hned zkraje druhé půle zahodil další šanci Skalík. V 50. minutě málem zlomil tyč domácí brány Brunclík. V 67. minutě střelu Gargoše vytěsnil Košárek mimo tři tyče.

V 74. minutě si postavil míč k trestnému kopu Brunclík, a vymetl všechny pavučiny domácí brány – 0:2. V 81. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí brankář Košárek, ale v oslabení paradoxně skórovaly Vávrovice. V 87. minutě snižoval Jan Chryczyk – 1:2. V závěru ten stejný hráč zahodil šanci a Hněvošice si připisují první tři body.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér): Nepovedený zápas. Herně se sice zlepšujeme, ale neumíme dát gól.

TJ Sokol Hněvošice
David Křempek (trenér): Zápas podprůměrné úrovně. Z naší strany to byla doslova vydřená výhra.

P. Košárek [-] - D. Kříž [-] (82. V. Schramm [-] ) , J. Morisch [-] , O. Levák [-] , T. Šenk [-] , J. Skalík [-] , J. Lichovník [-] , R. Schreiber [-] (62. J. Chryczyk [-] ) , J. Schneider [-] , F. Mrusek [-] (62. J. Štencek [-] ) , J. Lichovník [-] (82. M. Schoppik [-] )

L. Hartmann [-] - P. Ševior [-] , R. Gargoš [-] , P. Latka [-] (82. M. Schlehofer [-] ) , D. Brunclík [-] , P. Cojg [-] (84. Š. Kurzica [-] ) , R. Buchta [-] , R. Buchta [-] , M. Kotzián [-] , P. Stříbrný [-] (89. P. Bartošík [-] ) , J. Novák [-]

ŽK: 73. J. Schneider , 81. P. Košárek , 81. T. Šenk - 27. R. Buchta , 61. P. Latka , 83. R. Buchta . ČK: 81. P. Košárek .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: PUFFLER Jan - HARAZIM David, STANKE Vladimír.