2.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Stěbořice deklasovaly Bělou

0

Stěbořice s naprostým přehledem dokázaly porazit Bělou, když ji nasázely jedenáct branek. Střelecky se zaskvělo duo Josefus s Kokoškem, které vsítilo pět resp. čtyři branky.

Vraždění neviňátek připomínal zápas mezi Stěbořicemi a Bělou. Bělá přijela bez brankáře a mezi tři tyče musel jejich trenér Richard Václavek. Všech jedenáct branek padlo prakticky jako přes kopírák, kdy střelec zakončoval akci skoro do prázdné brány. Stěbořice svůj střelecký koncert zahájily už ve 4. minutě, když se mezi střelce poprvé zapsal Michal Josefus – 1:0. Uběhly sotva dvě minuty a hostující brankář lovil míč ze sítě podruhé po brance Michala Kokoška – 2:0. V probíhající 10. minutě pokračoval ve svém střeleckém představení Michal Josefus – 3:0. Střelecký účet poločasu uzavřel v 25. minutě opět Michal Josefus - 4:0. Navíc ještě domácí spoustu šancí zahodili.

Ani ve druhém poločase Stěbořice svého soupeře nešetřily. Hned na jeho počátku v rozmezí jedné minuty zvyšoval na 5:0 a pak 6:0 Michal Kokošek resp. David Burda. V 55. minutě se po krásné akci prosadil a míč do brány pohodlně zavěsil Král – 7:0. Další dvě branky vsítil v rozmezí 59. a 61. minutě opět Michal Josefus a zakončil tak svou střeleckou šou. Závěrečné slovo si vzal druhý střelec dne Michal Kokošek a dvěma brankami upravil na konečných 11:0.

TJ Sokol Stěbořice
Milan Hanslik (trenér): Zápas to byl naprosto jednoznačný. Soupeř se jen bránil a dostal se pouze k jedné standardce.

TJ Sokol Bělá
Richard Václavek (hrající trenér): Domácí byli jasně lepší. Nám nepřišli oba brankáři a musel jsem chytat já. Celkově nás předčili ve všech herních směrech.

J. Losert [-] - M. Josefus [-] (63. J. Fiedler [-] ) , D. Burda [-] , K. Havlásek [-] , O. Šumbera [-] , R. Kokošek [-] , O. Šmalec [-] , T. Král [-] , M. Fiedler [-] (68. P. Fiedler [-] ) , M. Kokeš [-] (57. M. Jamnický [-] ) , L. Burda [-]

R. Václavek [-] - R. Höpp [-] , M. Michalík [-] , M. Papšík [-] , J. Demko [-] , J. Ohřál [-] , R. Vybrančík [-] , J. Pekárek [-] , P. Kolár [-] , J. Richter [-] , J. David [-] (36. M. Jäger [-] )

Hráči zápasu: T. Král - R. Václavek .
Místo: Stěbořice. Počet diváků: 62. Rozhodčí: MIGOTA Tomáš - PINČEK Milan, ONDRÁČEK Roman (N).