13.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

--

--

Veletov/Starý Kolín dokázal v posledním utkání podzimu zvítězit, přesto přezimuj na posledním místě

0
V posledním kole podzimní části sezony 2016 / 2017 přijelo v neděli 20.listopadu do Veletova Hradišťko I. Veletov / Starý Kolín potřeboval v tomto zápase bezpodmínečně bodovat, aby udržel krok s ostatními týmy chvostu tabulky.
A ani do tohoto utkání domácí hráči nevstoupili nejlépe. Už ve dvanácté minutě obdrželi první gól od Lukáše Poláka a Hradišťko vedlo 1 : 0. Větší šance přitom opět měl Veletov / Starý Kolín, jehož hráče opět potrápila koncovka, tu největší šanci neproměnil Honza Šedina, který hlavičkou netrefil prázdnou branku!  Až ve 23. minutě dokázal srovnat Lukáš Kofroň, kterému parádně přihrával Josef Vodička.   Po půlhodině hry mohly jít hosté opět do vedení. Jejich údajný gól nejdříve hlavní sudí, po signalizaci čárového rozhodčího, uznal, ale po drobné potyčce a slovní výměně názorů všech aktérů zápasu, gól nakonec odvolal. Hradišťko do konce prvního poločasu ale stejně dokázalo vstřelit branku a jít znovu do vedení. Druhou branku hostů vstřelil v 45. minutě opět Lukáš Polák, který v šestnácté minutě druhého poločasu dokonal hattrick třetím gólem a s Veletovem/Starým Kolínem to opět vypadalo zle.   Domácí hráči ale i za stavu 1 : 3 stejně jako před týdnem ve Veltrubech nic nevzdali a dále bojovali. Celý druhý poločas byli lepším týmem a odměnou jim byly góly Luboše Sýkory v 86. minutě a Honzy Šediny o dvě minuty později. Vítězný gól Veletova / Starého Kolína také visel ve vzduchu, nakonec ho žádný z jeho hráčů nevstřelil…   Veletov / Starý Kolín tak podruhé v řadě dokázal remizovat se silnějším soupeřem a na řadu opět přišel penaltový rozstřel. Ten na rozdíl od rozstřelu ve Veltrubech byl tentokrát pro Veletov / Starý Kolín úspěšný! V rozhodující sedmé sérii nejdříve proměnil penaltu Lukáš Kofroň a poté konečně dokázal penaltu chytit David Ježek a bylo dobojováno, druhý bod zůstává ve Veletově! Veletov / Starý Kolín ale i přes toto vítězství zůstává na posledním místě, kde přečká zimní přestávku.

AUTOR: MILAN MORAVEC

TJ Sokol Veletov
D. Ježek [-] - D. Sýkora [-] , Z. Řehák [-] , V. Dvořák [-] - J. Buňata [-] , L. Kofroň [-] , P. Kubka [-] , D. Starý [-] (4. J. Ryšávka [-] ) - J. Vodička [-] (79. L. Sýkora [-] ) , M. Šudoma [-] - J. Šedina [-]

TJ Meteor Hradištko I.
J. Vinduška [-] - T. Michalko [-] (61. L. Herman [-] ) , L. Polák [-] , J. Škarka [-] (77. D. Michalko [-] ) , V. Ladýř [-] , J. Pfeifer [-] , M. Kudrna [-] , M. Slavík [-] , P. Pfeifer [-] , M. Horník [-] , M. Hrodek [-]

ŽK: 37. M. Šudoma - 43. V. Ladýř .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: KUMSTÁT Jiří - MORAVEC Milan (N), ŠIMÁNEK Václav (N).