4.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

--

Zápas byl zrušen

Břežany dál čekají na body

0

Úvod utkání nenasvědčoval tomu, že se utkal první s posledním. Břežany šly dokonce do vedení, ale domácí do přestávky skóre otočili. Konečný výsledek pak ukázal pravou tvář dění na hřišti.

Břežany se ujaly vedení

Hosté z Břežan přijeli k zápasu opět pouze v jedenácti hráčích a na hřiště musel i pětašedesátiletý matador Václav Hubáček. Ovšem i přes slepenou sestavu to byli hostující hráči, kdo byl častěji před soupeřovou brankou. Aktivní Pikner pálil ostrými z dálky a druhý gólman Libodřic Robert Maxian měl starosti. Po jedno ze zásahů se mu nepovedlo přesně rozehrát, Karban míč vrátil za libodřické beky, Maxian v souboji míč pouze vyrazil do strany a dobíhající Michal Borovička jej uklidil do odkryté brány - 0:1. Tento gól probudil domácí hráče a začali se mnohem více prosazovat. Centr po brejku Hrstky odvrátil Trejbal, hlavička osamoceného Šafránka mířila vedle. Hosté ubránili i závar po rohovém kopu, kdy se domácí marně dožadovali penalty. Dlouhý nákop na nabíhajícího Košíka stačil ukopnout do bezpečí gólman Kramer. Po půlhodině hry se Libodřičtí dočkali. Sova vysunul mezi beky Marka Hrstku a ten si se svým sólem poradil - 1:1. Hosté po vyrovnané dvacetiminutovce postupně odešli a zlobili jen náhodně. A útok za útokem se valil na břežanskou bránu. Střelu Sovy z nepřímého trestného kopu lapil Kramer, teč Sovy po střele Bašky mířila mimo tyče. Po souboji ve středu pole vyslal do dalšího brejku Marka Hrstku Medlen a ten zakončil na přední tyč - 2:1. Před přestávkou ještě přidal třetí gól Josef Košík, který využil chybného výkopu Kramera - 3:1.

Už se hrálo jen na jednu bránu

Po dvou minutách se nečekaně prosadil Michal Borovička po chybě domácí obrany a snížil na 3:2. To však bylo ze strany hostů úplně vše a hra se přesunula na polovinu Břežan. Domácí v poklidu navýšili skóre až na konečných 7:2.

FK Libodřice
Lukáš Lanc, trenér: Rozhodně to nemophu hodnotit špatně. Hra se docela daří a ještě nám to tam padá. Jen aby to vydrželo co nejdéle. Nebudeme si nic nalhávat - tento soupeř nás dostatečně neprověřil. Čekají nás náročnější zápasy a po nich uvidíme, jak na tom skutečně jsme.

SK Břežany II
Michal Pikner, hrající trenér: K dalšímu zápasu jsme vyrazili opět jen s 11 hráči, které jsme dali dohromady s výpomocí všech, co byli k dispozici, ale to k fotbalu stačí. Myslím, že nás domácí trochu podcenili a po jednom závaru jsme šli do vedení, které se nám dařilo držet asi 30 minut. Pak jsme třikrát chybovali a dostali 3 góly, které zápas otočily a vlastně rozhodly. Na začátku druhé půle jsme po nedorozumění domácích dali na 3-2, ale to už bylo vše, na víc jsme neměli sílu a potřebnou kvalitu. Děkuju všem, kteří hráli za jejich bojovnost, která ale i tentokrát nestačila.

R. Maxian [-] - R. Medlen [-] , M. Šudy [-] (46. M. Hovorka [-] ) , A. Baško [-] , F. Šafránek [-] - D. Oliva [-] , L. Pohanka [-] , P. Heverle [-] , P. Sova [-] - J. Košík [-] , M. Hrstka [-] -

J. Kramer [-] - V. Hubáček [-] , M. Trejbal [-] , K. Karban [-] - V. Pekárek [-] , M. Pikner [-] , D. Svoboda [-] , J. Slavík [-] - D. Kolář [-] , M. Borovička [-] , L. Stejskal [-]

ŽK: 14. P. Sova , 84. F. Šafránek - 32. V. Hubáček , 33. L. Stejskal , 54. J. Slavík , 60. K. Karban .
Hráči zápasu: P. Sova , M. Hrstka , P. Heverle - V. Hubáček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Bláha Milan - NĚMEC Antonín (N), KOLÁŘ Martin (N).