Divize A

Celostátní článek

Zápisník Lukáše Váchy – O zranění, roli nejstaršího v kabině, naději českého fotbalu Karabcovi nebo o tom, že derby vyhraje Sparta

20.09.2019 22:19 0

V tomto vydání Vám Lukáš Vácha sdělí, jaké to je sledovat zápasy zraněný. Popíše vztahy v kabině s mladšími spoluhráči, chvilku se bude věnovat hudbě a nezapomněl zmínit i nedělní derby pražských S.

TOP FOTKY TÝDNE: Ultras

20.09.2019 07:45 0

Jedni ultras si užívají fotbal se zlatavým mokem, druzí vítají své soupeře v pekle! Je libo koláčky nebo klobásku? Nechybí ani krev či obvázaná hlava. Jeden z hráčů preventivně nosí helmu!

NEJ VÍKENDU: Schytali tři červené za nadávky rozhodčím. Přesto utkání vyhráli!

19.09.2019 10:33 1

Kde v České republice padlo v zápase nejvíce červených karet, kde přišlo nejvíce diváků nebo kde se povedl nejlepší obrat ve skóre? Přinášíme unikátní ohlédnutí za posledním hracím víkendem!

HVĚZDY V PRALESE: Čtyři branky za třináct minut, takhle pálil Marek Kulič!

19.09.2019 09:34 0

Marek Kulič nazul střelecké kopačky! Produktivní moderátor Michal Hrdlička. Lukáš Zelenka nastartoval obrat. Mario Lička vstřelil jedinou branku zápasu! Dvě branky Karla Pitáka na body nestačily.

Tipnout správně osm z osmi zápasů? Není problém! Odměny od nás dostávají i aktivní čtenáři

18.09.2019 11:08 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky SportFotbal.cz rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu a odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům!

Reportáž

Katovice udolaly Hořovicko až v závěru

17.09.2019 16:06 Divize A 31

Před početnou diváckou kulisou se odehrálo utkání domácích Katovic, které na svém hřišti přivítaly Hořovicko. Oba celky chtěly ze zápasu získat maximum, které by se do tabulky velmi hodilo. Vítěz ale mohl být jen jeden, byť to ještě v posledních minutách vypadalo, že se body budou dělit. Nakonec domácí zabrali a Bálek poslal Otavu za vítězstvím.

Reportáž

Petřín bojoval v deseti do poslední minuty, body to nepřineslo

17.09.2019 15:23 Divize A 32

Velmi těžké utkání čekalo na svěřence trenéra Radka Vodrážky, kteří zajížděli do Přeštic. Tento zápas by se dal nazvat takovým derby, neboť se oba celky velmi dobře znají. Favoritem v zápase byly domácí Přeštice, avšak Petřín šel do zápasu naplno a chtěl bodovat. K bodovému zisku nebylo daleko, avšak kýžený gól v závěru zápasu nepřišel, a tak zůstaly body doma.

Reportáž

Soběslav vyhořela v Klatovech, dvěma góly rozhodl Diviš

17.09.2019 14:20 Divize A 32

Jihočeský celek se před zápasem pyšnil prvním místem a v tomto duelu byl jasným favoritem. Každý den ale není posvícení, o čemž se svěřenci Radka Hajiče přesvdědčily nyní v Klatovech. Domácí využili zaváhání svého soupeře a byť bylo do poslední minuty oč hrát, zápas už nepustili a připsali si cenné vítězství.

Reportáž

Mýto nedovolilo Berounu bodovat

17.09.2019 14:15 Divize A 32

Domácí Slavoj od začátku zápasu diktoval tempo hry, dostával se do šancí a šel do vedení. Středočeši se nedostali takřka do ničeho, a tak měli druhý poločas co dohánět. Zásluhou dobře hrajícího Soukupa se zápas dostal do nerozhodného stavu a hrálo se od nuly. Beroun vycítil naději na bodový zisk, neboť vstup domácích do druhé půle nebyl ideální, ale bylo to právě Mýto, které vsítilo vítěznou branku a mohlo se radovat ze třech bodů.

Reportáž

Rokycany odjížděly z Mariánek s prázdnou, o vítězství rozhodl dvěma góly Nedbalý

17.09.2019 14:05 Divize A 31

Po dvou nepovedených zápasech se Mariánské Lázně představily před zraky svých fans na domácí půdě, kde jím soupeřem byly Rokycany. Hosté přijeli s jasným cílem, a to porvat se o body. Domácí si v prvním poločase vytvořili dvougólový náskok, který během druhého dějství mohli navýšit, avšak další branka již nepadla. Hosté to neměli v karlovarském kraji vůbec lehké a o body se tak mohou porvat v příštím kole s prvoligovou rezervou Budějovic.

Reportáž

17.09.2019 13:46 Divize A 32

Zkušený jihočeský celek přivítal v rámci dalšího soutěžního kola na své atypické půdě nováčka z Chebu. Hostující Hvězda se zde chtěla porvat o body, čemuž také odpovídal poločasový výsledek. Ve druhém poločase ale domácí přidali další gól, na který již soupeř nedokázal zareagovat, a tak body zůstaly na domácí půdě.

Reportáž

17.09.2019 13:42 Divize A 31

Slušný výlet si udělali fotbalisté Doubravky, kteří zamířili do Jindřichova Hradce. Domácí skoro rok neudrželi čisté konto, což mohlo o to více živit hostující naděje na zisk bodu. Nyní se ale svěřenci Marka Černocha semkli, vzadu to zamkli a měli blízko ke gólu, avšak základní hrací doba branku nenabídla, a tak se šlo do rozstřelu. Alespoň v něm se penaltové štěstí usmálo na domácí.

Reportáž

17.09.2019 13:26 Divize A 31

Sedlčany zajížděly do Budějovic bez tří hráčů. Absence Kdolského, M. Dvořáka a Matouška byla znát. Domácí měli ve svých řadách ligového Helešice, který byl rozdílovým hráčem. Spolu se sedlčanským Čejdou se postarali o krásný gól z přímého kopu. Bohužel pro Tatran na gól mladého stopera nikdo nenavázal, za to domácí rezerva se brankově prosadila znovu a mohla se těšit z výhry.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Divize A, 2019-2020

17.09.2019 11:59 0

Další hrací víkend za námi a opět je čas vybrat hráče kola! Hlasovat můžete do čtvrtečního poledne.

17.09.2019 07:41 0

V utkání 6. kola krajské I.B třídy Královéhradeckého kraje mezi týmy Spartaku Opočno a SK Přepychy došlo k netradičnímu zahájení zápasu. Obě mužstva se po zahájení utkání hlavním rozhodčím Lukášem Nožkou sešla na středovém kruhu a zahrála si klasické „báčko“. To bylo doprovozeno hlášením, že týmy vyjadřují tímto způsobem nesouhlas se stavem a směřováním českého fotbalu. Kluby ve svém prohlášení vyzvaly k následování další oddíly.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Divize A, 2019-2020

17.09.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Rozhovor

Bude to zajímavé zpestření, říká k velké obměně týmů v divizi A sedlčanský stoper David Čejda

Divize A
16.09.2019 18:33 0

Přinášíme rozhovor s Davidem Čejdou, stoperem sedlčanského Tatranu, který i přes svůj velmi mladý věk ovládl sestavu 4.kola!

Zápisník Lukáše Váchy: Boj ve Varech

14.09.2019 16:13 0

V dalším díle Vám Lukáš Vácha zhodnotí duel se Slavií Karlovy Vary, přidá něco a stravě, ženském fotbalu a zastaví se i u úspěchu českých basketbalistů.