Redaktor: Jakub Volák


Rozhovor

"Nikdo k nám nejezdí rád", uvedl mimo jiné v rozhovoru hráč 8. kola KPM, David Žák

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 19.10.2020 17:10 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal David Žák z Tlumačovského Startu. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

"Pořád tam jsou ambice na první místo a jsem přesvědčený, že teď už se bude jen dařit." Matěj Fikrle, hráč 8. kola 1.A třídy.

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 18.10.2020 15:42 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem byl zvolen petřínský Matěj Fikrle. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Petřín si před COVID pauzou zastřílel

16.10.2020 15:42 Plzeňský | 1.A třída 15

Petřín měl v posledních třech zápasech, stejně jako například Radnice, výkonnostní výpadek a chtěl se v plzeňském derby dostat zpět do tempa. To se jim povedlo i přesto, že se již před zápasem oba týmy dozvěděli, že je to pro ně poslední utkání před nucenou pauzou z důvodu vládních opatření.


Reportáž

Žákava doma ztratila pouze jediný bod a v nastaveném trendu pokračuje

16.10.2020 15:17 Plzeňský | 1.A třída 15

Po zajímavých výkonech měly Svéradice před tímto utkání šest bodů, stejně jako Žihle a Košutka. Oba tyto týmy však hrály s favority soutěže. Hosté ale v Žákavé prohrály, jako každé jiné mužstvo sem v této sezóně zajíždějící a díky výhře Lubů se propadly o skóre až na poslední místo tabulky, i když vzájemný zápas vyznívá v jejich prospěch.


Reportáž

Meclov se veze na vítězné vlně, ale Staňkovu k bodům moc nechybělo


Meclov držel šňůru 4 výher v řadě a na domácí bůdě si chtěli hráči smlsnout na týmu ze dna tabulky. Ale Staňkov nedal svému soupeři nic zadarmo a do poslední chvíle bojoval alespoň o penaltový rozstřel.


Reportáž

Žihle sahala v Žichovicích po bodech, domácí byli ale v závěru proti

13.10.2020 15:58 Plzeňský | 1.A třída 16

Žichovice dosud neprohrály a na domácím hřišti nechtěly nic měnit. Jenže po dvou rychlých brankách jakoby přišlo převeliké uspokojení, čehož hosté využili a nebylo daleko od překvapení. 


Reportáž

Luby podruhé vyhrály na hřišti soupeře a odrazily se ode dna

13.10.2020 15:22 Plzeňský | 1.A třída 16

Telovýchovná jednota Start Luby, která ještě před dvěma lety hrála Krajský přebor, v této sezóně výsledkově tápe. První body získala překvapivě na hřišti Radnic a o další zabojovala opět na hřišti soupeře, v okresním derby v Sušici. 


Reportáž

Radnice si uhájily třetí místo před nucenou pauzou

13.10.2020 14:50 Plzeňský | 1.A třída 16

Bělá nad Radbuzou jela do Radnic hodně velkou dálku, v okleštěné sestavě vinou zranění dvou z opor týmu, Pavla Jariny a Dominika Franka, ale v případě výhry se mohla posunout na třetí pozici. Radnice v posledních kolech zaváhaly a v tomto zápase daly předchozím klopýtnutím zapomenout.


Reportáž

Šlágr kola zvládla lépe Jiskra


Na všech hráčích na hřišti, bez rozdílu týmu, bylo před úvodním hvizdem vidět, že se jedná o velmi důležitý zápas. Jiskra ještě neztratila a Lhota se i přes velké absence chtěla před nucenou pauzou předvést. Utkání, které si redakce nenechala ujít při živém přenosu na TVcom, nakonec nabídlo dvě branky a dvě červené karty.


Reportáž

Nepomuk domácí trápil, ale nakonec odjíždí s prázdnou


Za domácí se gólově prosadila osvědčena dvojice střelců - Kramer s Hellerem a když na to hosté i přes velké šance nedokázali odpovědět, odjížděli opět s prázdnou.


Reportáž

Tlumačov kvalitní desetiminutovkou rozhodl utkání se Stříbrem ve svůj prospěch


Tlumačov je na svém stánku stoprocentní i když to mnohdy bylo těsné. O této statistice se přesvědčilo ve druhém poločase také Stříbro, které svě jednobrankové vedení neudrželo a nakonec odjíždělo domů s bůrem.


Reportáž

Výborný Körner dlouho držel pro Bolevec minimálně bod


Bolevec sbírá body poskrovnu a Černicím se mimo své domácí hřiště také moc nedaří. Domácí tak na vochovském hřišti hned na začátku vycítili čanci na možný bodový zisk. Ten však na konci zhatil Müller.


Reportáž

Pod Svatoborem rozhodovaly penalty

11.10.2020 09:31 Plzeňský | 1.A třída 15

Na klatovsku se schylovalo pod Svatoborem k dalšímu okresnímu derby, ve kterém domácí Hrádek vyzval hosty z Mochtína. 


Reportáž

Roubal přestřílel Zruč


Poslední zápas před plánovaným přerušením soutěže hrál doma Rapid proti Zruči - bez diváků v sychravém počasí. Svého domácího prostředí stejně, jako ve středeční dohrávce Rapid využil a bodově se posunul doprostřed tabulky.


Rozhovor

Angažmá v Německu mu kvůli "rýmičce" nevyšlo, tak zahájil už svou 10. sezónu v Chotíkově. Hráč 7. kola, Jaroslav Kluska

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 10.10.2020 17:37 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Jaroslav Kluska, obránce Chotíkova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

"Očekávám zápas plný soubojů a doufám ve vítězný konec", sdělil mimo jiné hráč 7. kola, Ondřej Skrbek

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 10.10.2020 16:52 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem byl zvolen sušický Ondřej Skrbek, za kterého fanoušci hlasovali do poslední chvíle. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Rapid neměl nic jistého až do samotného závěru


Na Rapidu panovalo vcelku nevlídné počasí a během zápasu hodně pršelo. Jednalo se o dohrávku kvůli nezpůsobilému terénu z předminulého víkendu a počasí jakoby i tento zápas chtělo odpískat. Silnější vítr a déšť nakonec nebyly takovou překážkou, jako v řádném hracím termínu.


Reportáž

Dohrávka vyzněla lépe pro domácí


Lhota si doma v dohrávce 6. kola poradila s Černicemi a drží se nadále v první trojce. Oběma týmům se daří, Lhotě hodně střelecky a Černice mají velmi dobrou defenzivu. Proto jsou tito soupeři v horní polovině tabulky a tak se dalo očekávat velmi zajímavé utkání.


Celkový počet článků: 334