Redaktor: okres.prachatice


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2019-2020

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 12.11.2019 14:52 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Strunkovice vyhrály v Nebahovech


Konec podzimu se rezervě Blaníku Strunkovice vydařil a potvrdil to i v posledním zápase v Nebahovech. Těm se poslední zápasy také dařilo, když porazily silné Vitějovice i Lhenice B, ale na béčko Strunkovic nestačily. 


Reportáž

Souboj rezerv skončil remízou


Rezerva Netolic zajížděla už podruhé během podzima na hřiště do Strunkovic. V Netolicích se aktuálně kolem hřiště staví tartanová běžecká dráha a tak se týmy domluvily, že se i odveta odehraje na hřišti ve Strunkovicích nad Blanicí. Domácímu týmu chybělo dost hráčů v čele s kapitánem Miroslavem Turkem a útočníkem Ivanem Šimčíkem. Hostujicí tým zase přijel bez jednoho z nejlepších střelců soutěže Davida Reindla. Zápas nabídl hezký fotbal po kterém si oba týmy rozdělily body. 


Reportáž

Béčko Strunkovic nad Blanicí porazilo Zbytiny


Výsledky domácí rezervy jsou jedno veliké zklamání. Tým je už bez šance na postup do jarní skupiny o postup a čeká ho jen skupina o umístění. 


Reportáž

Rezerva Blaníku veze bod ze Lhenic


První kolo odvet nabídlo souboj dvou rezerv. Domácí tým nastoupil v silné sestavě. Hostujícímu týmu naopak chyběl kapitán Miroslav Turek a zraněný krajní záložník Dominik Hnátek. 


Reportáž

Rezerva Strunkovic porazila doma Nebahovy


Rezerva Blaníku Strunkovice přivítala Nebahovy. Hrál se fotbal se spoustou nepřesností, ale k vidění bylo i dost šancí, branek a zákroků obou brankářů.


Reportáž

Rezerva Netolic potvrdila formu


Rezerva Netolic se pohybuje na špici tabulky a tentokrát zajížděla do Strunkovic nad Blanicí, kde narazila na místní rezervu. V její brance nechyběl kapitán týmu Miroslav Turek, který je odchovancem Netolic, ve kterých stále bydlí.


Reportáž

FOTO: Hattrick Michala Jílka zajistil rezervě Strunkovic tři body


Ve Zbytinách se utkala dvojice týmů, která má zatím ke spokojenosti daleko. A tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. V brance Strunkovic se objevil mladý Váša a kapitán týmu Turek nastoupil v poli. Na stoperu nastoupil poprvé v sezoně zkušený Miroslav Kašpar.


Reportáž

Kolaps rezervy v Blaníku Strunkovice


Rezerva Blaníku už potřebovala vyhrát, zápas měl výborně rozehraný. Byla lepší, ale zahazovaní šancí, dvě břevna, neuvěřitelný vlastenec a dvě penalty znamenají, že tři body bere Dub.


Reportáž

Vlachovo Březí vyhrálo ve Strunkovicích


Favorit soutěže zamířil do nedalekých Strunkovic, kde ho čekala nevyzpytatelná rezerva místního Blaníku. Ta se musela obejít bez svého kapitána Miroslava Turka, kterého v bráně nahradil Martin Váša.


Reportáž

Derby se stalo kořistí domácích


Druhé kolo nabídlo tradiční derby mezi týmem Vitějovic a rezervou Blaníku Strunkovice. Hrál se fotbal se spoustou šancí, na jehož konci se radoval domácí tým.


Článek

Hráčem sezony OP Prachatice 2018/2019 se stal Miroslav Turek z rezervy Blaníku Strunkovice

15.08.2019 12:18 0

Hráčem sezony se stal kapitán rezervy Blaníku Strunkovice  Miroslav Turek. Na druhém místě se umístil kanonýr Gustav Bujok z rezervy Vacova. Třetí místo získal obránce Igor Štangret z Husince.

Reportáž

Rezerva Lhenic podlehla rezervě Strunkovic


Okresní přebor doznal nového formátu a byl rozdělen na dvě skupiny. Ve skupině A se budou potkávat hned tři rezervy a první kolo nabídlo souboj dvou z nich. Domácí rezerva Strunkovic nad Blanicí skončila v minulé sezoně až na jedenáctém místě a touží letos získat mnohem lepší umístění. Naopak rezerva Lhenic skončila na třetím místě a byla v tomto zápase favoritem.


Reportáž

Rezerva Blaníku Strunkovice se rozloučila se sezonou vítězně


Ani jeden z týmů nemá za sebou povedené jaro a tak chtěl aspoň v posledním kole si napravit reputaci. Domácí stadion se slušně zaplnil a domácí fanoušci mohli být spokojení nad vysokou výhrou svého týmu.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 19.06.2019 15:33 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

V zápase plném šancí vyhrál domácí Dub


Hostujicí rezerva měla tradičně problémy se sestavou, navíc stoper Kašpar šel vypomoci A týmu. Zápas nabídl spoustu šancí ve kterém se ve výborném světle předvedli oba brankáři. 


Celkový počet článků: 18