Redaktor: Tomáš Pešek


Reportáž

FOTO: Rezerva Tatranu padla na Lánech


Rezerva rakovnického Tatranu jela na Lány pro body, ale chtíč domácích byl větší, a tak body zůstaly doma. Podívejte se na zápas objektivem Davida Svobody, kterému děkujeme za galerii. Podrobnosti připravujeme...


Reportáž

FOTO: Nelahozeves dalším katem rakovnické rezervy


Fotbalisté rezervního týmu SKR zajížděli do daleké Nelahozevsi, kde se střetli s místním Dynamem. Domácí chtěli být dalším týmem, který si proti poslednímu celku tabulky připíše body. Na specifickém hřišti padly rychlé dva góly, díky kterým si Dynamo zápas ulehčilo a dovedlo ho do vítězného konce.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2019-2020

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 04.11.2019 18:58 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Pros se hattrickem podepsal na výhře v Čisté


Čistá se v posledním podzimním zápase představila v domácím prostředí proti Petrohradu. Hostující Sokol je ve formě, o čemž svědčí dobré výsledky z posledních kol. V tomto zápase to dlouho vypadalo na remízu, ale v závěru došly domácím síly a Pros byl k nezastavení.


Reportáž

Roztoky se s podzimem rozloučily vítězně v Kolešovicích


V roli mírného favorita zajížděl celek od Berounky na hřiště Kolešovic. Domácí chtěli svého prostředí využít a favorita soutěže obrat o body. Začátek zápasu patřil hostujícím fotbalistům, kteří si během úvodní desetiminutovky vytvořili dvougólový náskok. Roztoky se gólově činily i ke konci zápasu a dvě branky domácích byly málo.


Reportáž

FOTO: Konvalinka hattrickem sestřelil Oráčov


Janovu se na Oráčov tolik nedaří, což chtěl zlomit právě v tomto posledním podzimním zápase. Začátek se domácím povedl, když si po úvodní dvacetiminutovce vytvořili luxusní třígólový náskok. Oráčov se ale nevzdal a zdatně dotahoval. Janov ale využil domácího prostředí a ve druhém poločase neponechal nic náhodě. Zápas odpískal sudí laik.


Reportáž

FOTO: Podzimní trápení Mutějovic ukončeno prohrou v Sýkořici


Mutějovice dokázaly postoupit do vyšší soutěže, v posledních kolech to ale nebylo úplně ono. Chmelaři tento nezdar mohli zlomit v Sýkořici, kde je ale čekalo velmi těžké utkání. Byť domácí svého soupeře vyloženě nepřehráli, tak dokázali vstřelit dva góly, které na vítězství stačily.


Reportáž

Kroučová utrpěla doma debakl s Kolešovicemi


Kolešovice zajížděly do Kroučové s jasným cílem, a to pokusit se uhrát co nejlepší výsledek a trhnout tři body. Domácí si naopak chtěli po nevyrovnané sérii připsat vítězství, ale proti stál silný soupeř. První poločas ještě nebyl pro Sokol tak ztracený, v tom druhém byl ale na hřišti jeden tým a to celek Českého Lva.


Reportáž

Krize Pavlíkova prodloužena v Petrohradě


Po emotivně vypjatém zápase s Oráčovem zajížděli fotbalisté Pavlíkova do Petrohradu. Místní Sokol chtěl využít výsledkové krize svého soupeře, což se podařilo a všechny body zůstaly po zásluze doma.


Rozhovor

Příchodu mladších hráčů bychom se nebránili, říká Jiří Čech

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 28.10.2019 16:05 0

Jen o málo hlasů, ale přeci jen. Hráčem 8.kola se stal oráčovský obránce Jiří Čech, a to za výkon proti Sýkořici. Byť jeho tým utkání nezvládl, Jiří vynikal a po zásluze byl oceněn. Nyní se velkou zásluhou podílel na vítězství s Čistou. Pro svůj tým je velmi důležitým členem a my vám s ním nyní přinášíme rozhovor.

Reportáž

FOTO: Janov vyloupil Roztoky, rozhodovalo se v závěru zápasu


Velmi zajímavý duel čekal na fanoušky rakovnické kopané v Roztokách, kam zavítal přes celý okres Janov. Hrálo se o hodně, neboť se dá předpokládat, že oba celky se budou nahánět do posledního kola. Lepší výchozí pozici měli hosté, ale domácí srovnali. O vítězi na konec rozhodovaly až poslední minuty, kdy Sokol využil početní výhody a mohl se radovat z vítězství.


Reportáž

Čistá schytala v Oráčově bůra


Po dramatickém a vyhroceném zápase v Pavlíkově přivítal Oráčov na svém hřišti Čistou. Ta minulé kolo potrápila a o body obrala Janov. Nyní byli mírným favoritem domácí, kteří svou roli od začátku potvrzovali a mohli se radovat ze zaslouženého vítězství.


Reportáž

Sýkořice prohru z minulého kola napravila a hladce zvítězila v Chrášťanech


Minulé kolo nečekaná prohra s Petrohradem a nyní zápas v Chrášťanech. Duel, ve kterém mohli hosté napravit zaváhání s nováčkem v soutěži. Domácí chtěli právě tohoto zaškobrtnutí Sokola využít a zasadit mu další ránu. To se ale nepovedlo a hostující celek zvítězil v klidu s čistým kontem.


Reportáž

Chmelaři schytali doma bůra, Mšecké Žehrovice prodloužily vítěznou vlnu


Fotbalisté Mšeckých Žehrovic při cestě do Mutějovic mohli pomýšlet na sedmé vítězství v řadě. Domácí ale chtěli doma zabojovat a tuto šňůru svému soupeři překazit. To se jim nepodařilo a v závěru první půle museli dohrávat v deseti bez vyloučeného Sajnera. Vítězství hostujícího celku mohlo být nakonec i vyšší.


Reportáž

FOTO: Klobuky se snažily, rezerva Tatranu ale byla silnější


Rezerva Tatranu se nešetřila a na Klobuky neponechala nic náhodě. Hosté se předvedli sympatickým ofenzivním výkonem, ale vyjma dvou branek veškerou útočnou sílu zhatil výborně chytající a nestárnoucí Kut. Domácí se trefili hned čtyřikrát a mohli se radovat z vítězství.


Reportáž

Domácí tvrz padla, Petřín veze z Berouna dva zlaté body

28.10.2019 13:07 Divize A 30

Sílu Berouna v domácím prostředí netřeba zmiňovat. V dalším kole přivítali středočeši na svém hřišti plzeňský Petřín. Souboj celků ze spodku tabulky přinesl boj o důležité body. Hosté získali solidní dvougólový náskok, který však neudrželi a šlo se do penaltového rozstřelu, ve kterém domácí padli.


Celkový počet článků: 798