Redaktor: Tomáš Pešek


Rozhovor

Bude to zajímavé zpestření, říká k velké obměně týmů v divizi A sedlčanský stoper David Čejda

 Divize A
16.09.2019 18:33 0

Přinášíme rozhovor s Davidem Čejdou, stoperem sedlčanského Tatranu, který i přes svůj velmi mladý věk ovládl sestavu 4.kola!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Divize A, 2019-2020

 Divize A
11.09.2019 23:26 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Katovice si odvezly šestku ze Soběslavi

11.09.2019 23:23 Divize A 30

Nováček soutěže zajížděl k zápasu do Soběslavi, kde ho nečekalo vůbec nic jednoduchého. První poločas ještě hosté ustáli, v tom druhém už byl na hřišti pouze jeden tým, a to ten domácí. Jihočeši zápas ovládli, s chutí si zastříleli a drží se tak nadále na vrcholku divizní tabulky.


Reportáž

FOTO: Rokycany suverénně ovládly derby

11.09.2019 23:15 Divize A 31

Zápas o všechno. Derby, jak se sluší a patří. V Mýtě na něj nebudou vzpomínat v dobrém, neboť se Slavoj porazil tak trochu vlastními chybami. Naopak v Rokycanech se mohli fotbalisté těšit z další výhry a také čistého konta. Souboj nováčků tak jasně ovládli domácí.


Reportáž

Sedlčany dvakrát vedly, přesto prohrály

11.09.2019 23:08 Divize A 30

Sympatický výkon předvedly Sedlčany na Doubravce. Dvakrát se dokázaly dostat do vedení, ale přesto odjížděly s prázdnou. Domácí dokázali vždy najít odpověď, vrátit se do zápasu a strhnout vítězství na svou stranu. K tomu výrazně pomohli zkušení hráči.


Reportáž

Rezerva Dynama s klidem zvítězila v Mariánkách

11.09.2019 23:03 Divize A 29

Prvoligová rezerva Dynama zajížděla v rámci dalšího kola do Mariánských Lázní, kde se dalo čekat vyrovnané utkání. Domácí však ani tentokrát nebodovaly, neboť hosté přijeli značně posilněni a v budějovickém dresu nastoupil např. ligový Rabušic. Právě on byl jedním z tahounů, kteří pomohli k vítězství.


Reportáž

Hořovicko doma těsně nestačilo na Přeštice

11.09.2019 22:57 Divize A 28

Mladý celek středočeského týmu přivítal na své půdě Přeštice, které byly mírným favoritem. První poločas ovládli hosté, když si vytvořili solidní dvougólový náskok. Ve druhé půli šli domácí za vyrovnáním, ale chyběl kýžený druhý gól.


Reportáž

Bod s Čížovou byl pro Petřín málo

11.09.2019 12:12 Divize A 27

Nováček soutěže nepoznal dosud chuť z výhry. To mohl změnit na domácím hřišti proti jihočeskému zkušenému týmu z Čížové, který musí brát ztrátu Zdeňka Staroby na trenérském postu. Utkání, kde měli více šancí domácí, rozhodovaly nakonec až pokutové kopy.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 04.09.2019 18:27 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Pokud by mě Sparta potřebovala, jsem ready, říká s úsměvem Lukáš Beneš

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 04.09.2019 15:40 0

Veni, vidi, vici. Netřeba překládat toto latinské a všem velmi známé spojení. Obrovská posila pro Mšec. Lukáš Beneš hned v úvodním zápase ukázal své kvality a Mšec zvítězila. Zopakuje Beny, v současné době tak trochu nešťastný fanoušek pražské Sparty, výborný výkon i v dalších zápasech?

Reportáž

Lišany urvaly vítězství až v penaltách, Jesenice bere alespoň bod


Úvodní kolo to nevyšlo, a tak měli svěřenci Václava Švelcha šanci na reparát v Jesenici. Domácí ale měli stejný cíl, a tím bylo vítězství. Blíže k němu však měli hosté, ale nedokázali využít svých šancí, a tak přišel trest. I šťastné góly se ale počítají, a tak se šlo do penalt, po kterých putoval plusový bod do Lišan.


Reportáž

Zavidov i přes brzké a přísné vyloučení Skoupého porazil Olešnou


Takový vstup do zápasu by si nikdo nepřál. Pár minut po úvodním hvizdu sudího šel Zavidov po přísném vyloučení kapitána Skoupého do deseti. Olešná tak měla vše dobře rozehrané, ale nedokázala početní výhody takřka po celý zápas využít a s rezervou Zavidova nakonec prohrála.


Reportáž

FOTO: Překvapení sezóny? Pustověty excelovaly ve Hředlích


Fantastický výkon předvedli fotbalisté Pustovět, a to v hředelské Traverza aréně, kde se každému hraje velmi těžko. Hostující Sokol zahodil stud a respekt ze soupeře, který má jeden z nejkvalitěnšjích celků na okrese a nadělil mu bůra! Pustověty tak v dalším zápase ukázaly, že to s nimi nebude mít nikdo jednoduché.


Reportáž

Pokorný řádil, zápas byl předčasně ukončen


Lužná se na svém hřišti představila ve velmi dobrém světle. Ve sparťanské aréně přivítala Slabce, které zde nepředvedly moc dobrý výkon a odjížděly s devítigólovou náloží. A ta mohla být daleko vyšší, ale utkání bylo pro nedostatečný počet hráčů hostujícího celku předčasně ukončeno.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

03.09.2019 00:30 0

Expertem následujícího kola se stal kounovský srdcař Petr Huttr.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Divize A, 2019-2020

03.09.2019 00:30 0

Další kolo nám natipoval sedlčanský talent David Čejda.

Reportáž

FOTO: Senomaty si hravě poradily s Kněževsí


Vstup do soutěže se Kněževsi nepovedl, to když prohrál vysoce doma s Řevničovem. Naopak Berani do soutěže vlétli výhrou v Lišanech. Na tu nyní navázali, když na svého soupeře ze začátku vlétli a o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase.


Celkový počet článků: 694