Redaktor: Tomáš Pešek


Reportáž

FOTO: Pavlíkov si na závěr sezóny poradil s jesenickým béčkem


Jesenická rezerva v rámci posledního kola zajížděla do Pavlíkova. Mírným favoritem byli domácí, kteří svou roli od samého začátku zápasu potvrzovali. Čekání na gól ukončil až Adam Mašek, který nastartoval svůj tým k cestě za třemi body.


Reportáž

FOTO: Absence Pavlíkova byla znát


Bez několika hráčů základní sestavy zajížděl Pavlíkov do Janova. Domácí využili nekompletního mužstva soupeře a s klidem zvítězili.


Reportáž

FOTO: Penalta minutu před koncem sebrala Janovu vítězství


Janov měl blízko ke třem bodům v Oráčově, kde ještě minutu před koncem vedl. Poté ale získali domácí penaltu, Petr Katona ustál tíhu okamžiku a poslal zápas do penalt, ve kterých byli úspěšnější domácí.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 11.06.2019 12:54 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Šlágr kola rozhodla jediná branka


Velmi důležitý zápas se sehrál na umělé trávě v Rynholci, kde místní Baník přivítal Ohnivce z Městečka. Od tohoto zápase se dal čekat vyrovnaný duel, což se také potvrdilo. Městečko i Rynholec mají fazónu, a tak bylo velkým otazníkem, jak tento zápas dopadne. Vítězi stačila jedna branka.


Článek

Tachov jako protest proti vedení města nepřihlásí tým do dalšího ročníku soutěže!

11.06.2019 12:28 0

Fotbalový klub v Tachově už toho zažil hodně. Sestupy a pády místního klubu nyní nabraly nový rozměr. Soutěž se přihlašovat nebude vůbec! Důvod? Klubu byla schválena dotace na rekonstrukci sportovního areálu. Město ale dle vedení tachovského fotbalového klubu zaujalo k celé situaci negativní postoj a právě to je důvod takového protestu.

Reportáž

V Lubné se hrálo jen poločas


Nevídané! Že mají Kolešovice problémy, že mají jen tři body a nedaří se, to se ví. Aby to ale vygradovalo v to, že odehrají jen jeden poločas, to tu ještě nebylo. Lídr soutěže od prvních minut na hřišti válel a po první části zápasu vedl o sedm branek. Do druhého poločasu se už nenastoupilo...


Reportáž

Hattrick Denka zlomil Senomaty


Senomaty nezažívají dobré jaro, jejich výkony nejsou optimální a samotní hráči to pociťují. Na podzim dokázali zavidovskou rezervu porazit vysokým rozdílem, nyní jim měli domácí co vracet. Stejný nebo vyšší počet branek nevstřelili, ale s bůrem Berani odjížděli.


Reportáž

Lužná zachránila fiasko s Pustověty pár minut před koncem


Výkony Lužné jsou jako na houpačce. Jednou Sparta zahraje, pak zase ne. Nyní přivítal luženský tým doma Pustověty, tým ze spodu tabulky. Svěřenci Tomáše Pavlíčka šli do utkání v roli favorita, přesto to ale byl hostující Sokol, který si vytvořil dvougólové vedení. Nakonec se body dělily.


Reportáž

Přestřelka Slabec s Jesenicí pro domácí


Slabce přivítaly na svém hřišti Jesenici. Domácí zejména na svém hřišti hrají dobře a jsou nepříjemným soupeřem. Jesenici se podařilo získat nadvakrát vedení, pokaždé o něj ale přišla a druhý poločas nedokázala manko dotáhnout.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 29.kolo Divize A, 2018-2019

 Divize A
10.06.2019 15:18 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 29. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Sedlčany doma na Admiru nestačily

10.06.2019 15:05 Divize A 15

Jistý postup do ČFL má Admira, která slavila již po minulém kole. Do konce soutěže ale zbývaly dva zápasy, jeden takový odehráli pražané nyní v Sedlčanech. Za velké podpory domácí fans ukázali, že se obejdou i bez několika hráčů ze základu a již během první půle rozhodli o svém vítězství.


Reportáž

Tachov poslední zápas nezvládl a doma s Dobříší padl

10.06.2019 13:47 Divize A 15

Pro Tachov se jednalo o poslední zápas této sezóny, neboť poslední kolo předehráli domácí fotbalisté během týdne s Táborskem, kdy zvítězili. Nyní se potýkali s další zdravotní absencí, tentokrát svého kapitána Brauna. Ke konci poločas šli domácí do deseti, čehož Dobříš využila a připsala si cenné vítězství.


Reportáž

Poslední zápas Petra Knakala v dresu Doubravky byl vítězný

10.06.2019 13:31 Divize A 15

Doubravka má na jaře formu, kterou mohla potvrdit doma s Hořovickem. To je zachráněno, a tak dostali v hostujícím celku příležitost dorostenci. Zápas dopadl jasně pro domácí, v jejichž řadách odehrál poslední zápas Petr Knakal. Loučení s ním se tak vydařilo.


Reportáž

Beroun přišel o výhru v Mariánkách v poslední minutě

10.06.2019 12:54 Divize A 15

V předposledním divizním kole přivítaly Mariánské Lázně na svém hřišti Beroun. Domácí na středočechy vlétli a dostali se do vedení. Poté ale neproměňovali šance, a tak umožnili soupeři, aby se dostal do hry. Toho Beroun využil a zápas otočil na svou stranu. V samém závěru ale domácí srovnali, a tak se body dělily.


Reportáž

FOTO: Jindřichův Hradec šokoval výhrou v Rakovníku

10.06.2019 12:25 Divize A 15

Před zápasem mohla domácí kabina SKR řešit případný postup do ČFL, po zápase již s jistě sestupujícím jihočeským klubem se ale naděje vzdaluje. Jindřichův Hradec předvedl v Rakovníku pěkný fotbal a šel do vedení. Žluto-modří dokázali srovnat, ale v závěru zápasu chtěli až moc vyhrát a po vlastních chybách důležitý zápas nezvládli, ba dokonce ani nebodovali.


Rozhovor

Do každého zápasu jdu s tím, že ho chci vyhrát, říká odhodlaně Jaroslav Grill

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 09.06.2019 04:44 0

Městečko zaspalo začátek zápasu a Mšec dvakrát udeřila. Ohnivci však ukázali týmovou sílu a zápas otočili ve svůj prospěch. Především díky výbornému výkonu Jaroslava Grilla, který se trefil hned dvakrát a pomohl svému celku nadále držet naděje na první místo v tabulce rakovnického OP.

Reportáž

FOTO: Hředle na Olešné ostudně deklasovaly domácí celek dvanácti góly!


Wau! To tu snad ještě nebylo... Olešná se řadí k lepším týmům na okrese a nyní své síly změřila v domácím prostředí se Hředlemi. Traverza má kvalitní kádr, a tak se dalo očekávat zajímavé utkání. To nakonec přineslo střeleckou podívanou zeleno-bílých, kteří nasázeli domácím hráčům neskutečných dvanáct gólů!


Celkový počet článků: 599