FOTOSERIÁL: Ženy s píšťalkou
Berbr rezignoval! Končí i Jozef Chovanec, odvolána byla komise rozhodčích
Berbr a tři další obvinění byli vzati do vazby. FAČR svolává mimořádné zasedání
FOTOSERIÁL: Emoce na pochodu
Vyrovnané utkání mezi Rakovníkem a Karlovými Vary nabídlo každému mužstvu jeden pokutový kop. Domácí neuspěli, hosté ano. Proto si Slavia Karlovy Vary odváží tři body. V Rakovníku skončil po osmi kolech trenér Martin Pulpit.
Velkou část fanoušků tvoří zástupkyně něžného pohlaví! A rozhodně se je na co koukat...
To nejlepší z posledního odehraného kola a fotek, které jste nám poslali skrz registrovanou sekci.
Vládní opatření, jehož platnost je od středy 14. října 2020, omezilo shromažďování. Lidé se mohou shromažďovat v maximálním počtu 6 osob. Omezení se týká skupin venku i vevnitř, například i sportovců.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj
Výběr z krajů a okresů
Planá potvrdila roli papírového favorita a po půli 1:0 svůj náskok ve druhém dějství ještě navýšila, i díky gólu střídajícího Romana Lengyela.
V posledním utkání před vládou ČR nařízeným přerušení všech fotbalových soutěží prohrál “A” tým Slovanu v Uherském Brodě 1:0. O své výhře rozhodli domácí na konci prvního poločasu, kdy přísně nařízený pokutový kop proměnil Váňa.
Nenechte si ujít
Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu.
Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu. Ale lehké to rozhodně nemají…
Přidejte se do našeho týmu a informujte o některé ze soutěží České republiky!