Fotbalová sezóna 2020/2021 je na spadnutí! Na webu již můžete tipovat výsledky úvodních kol
Mladý rozhodčí onemocněl nemocí ALS. Podpoříte ho?
Rozběhly se boje v pivovary Lobkowicz esport lize
Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu.
Divize D startuje prvním kolem už o tomto víkendu. Vše odstartuje střetnutím TJ Start Brno - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou-
Olomoucký fotbalista Martin Sladký se svým týmem vyhrál turnaj na Domažlicku.
Přinášíme vám rozhovor s Lukášem Pourem, který je ve světě esportu známý pod přezdívkou T9Laky. 22letý profesionální hráč reprezentuje ve hře FIFA Viktorii Plzeň a patří mezi tuzemskou špičku. Od mala hraje fotbal nejen virtuálně, ale i na zeleném pažitu. Lukáš je nadšencem do všech sportů a her, bydlí společně s přítelkyní a se psem. Rádi společně cestují a chodí do přírody. Co vše na sebe v rozhovoru prozradí?
Jižní Amerika je líhní talentů, které loví evropské kluby. Koukněte však na to, jak v těchto místech vypadá amatérský fotbal!
Už dávno není takovou výjimkou, když se v rozhodcovském dresu objeví na hřišti zástupkyně něžného pohlaví. Některé z nich mají na hřišti respekt, který jim pánové můžou jen závidět!

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj
Výběr z krajů a okresů
Přinášíme rozhovory s členy týmů SK Petřín Plzeň B a FK Bohemia Kaznějov. Za týmy odpovídali Martin Trojovský a Jiří Švamberg.
Sezóna zanedlouho započne i soutěží Krajského přeboru Plzeňského kraje.
Jihočeský celek prostřednictvím svého kapitána prozradil, jak se chystá na novou sezónu.
Nenechte si ujít
Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu. Ale lehké to rozhodně nemají…
Začínáme s oblíbenými fotoseriály. To nejzajímavější z fotek z průběhu podzimu 2019.
Přidejte se do našeho týmu a informujte o některé ze soutěží České republiky!
Rozcestník okresů