Zveřejníme sestavy roku! Dejte nám tip na nejlepší hráče i vy a vyhrajte odměnu. A kdo z hráčů podzimu se raduje z cen?
Pošlete nám snímky z vaší dokopné - ty nejvydařenější zařadíme do speciální celorepublikové fotogalerie!
Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!
Od nejnižší třídy po první ligu. Pohádkový příběh dokonán. Rekordman bude mít start v každé úrovni soutěží v České republice!
Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy. S kódem fotbalunas máte navíc na SportFotbal.cz 20 % slevu!
To nejlepší z fotek, které nám poslali uživatelé přes registrovanou sekci přímo na web fotbalunas.cz
Kdo z bývalých hráčů, kteří si zahráli v nejvyšší soutěži, zazářil?
Stará Bělá doma hostila v odloženém zápase Břidličnou. Nikdo předem nevěděl, co se v zápase stane.
Ohlédli jsme za uplynulým fotbalovým víkendem a našli opět to nejzajímavější! To nej z amatérského fotbalu České republiky - kdo dal nejvíce gólů, jaký byl tentokrát největší debakl a kde měly zápasy nejdivočejší průběh?
Rozcestník soutěží a krajů

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj
Výběr z krajů a okresů
Fotbalisté Bělé nastupovali do posledního zápasu sezóny v nejlepší výchozí pozici ze všech kandidátů na postup. A na hřišti Chodové Plané neponechali nic náhodě. Utkání rozhodli třemi zásahy už v prvním poločase a po výhře 5:0 mohli začít slavit postup do 1.A třídy!
SK SENCO Doubravka děkuje SDH Doubravka a Městský obvod Plzeň 4 za pomoc při záchraně hracích ploch před suchem v době nefunkční závlahy.
Domácí oslabila červená karta, Lhenice si dokráčely pro jasnou výhru a končí třetí!
Nenechte si ujít
Groundhoppeři víkend co víkend vyráží do různých koutů republiky, aby zhlédli zápas na dosud nenavštíveném fotbalovém hřišti. A nejen to - pečlivě zmapují i zázemí jednotlivých klubů, ochutnají místní pochutiny a zaměří se na zajímavosti spojené se sledováním zápasu.
A pak, že na fotbal se chodí dívat jen chlapi. Velkou část fanoušků tvoří zástupkyně něžného pohlaví! A rozhodně se je na co koukat!
Fotograf musí být vždy připraven. Když se mu v pravý čas podaří zmáčknout spoušť fotoaparátu, tak vzniknou parádní kousky.
Rozcestník okresů