Ke sporáku, vzkázal kdysi Vácha sudí Ratajové. Dnes bych to napsal jinak, přiznává sparťanský záložník ve svém blogu
Nezapomeňte ani tentokrát hodnotit a posílat své fotky a dojmy ze zápasů!
TOP FOTKY TÝDNE: Zdravotnice
Ostrava se ve Štruncových sadech neprosadila a padla rozdílem tří branek.
Plzeňské béčko v Benešově rychle vedlo o dvě branky, domácí do poločasu skóre srovnali a ve druhém poločase dokonali obrat. Západočeský favorit tak odjíždí bez bodového zisku.
Slavia otočila zápas s Příbrami, dvakrát vsítil Tomáš Souček.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj
Výběr z krajů a okresů
I v krajskí soutěži můžou fandové vytvořit bouřlivou atmosféru...
V 11. kole se utkaly rezervy dvou divizních týmů, které spolu svedly dopolední zápas, ve kterém Petřín vyhrál nad Rokycany 3:1. Mezi "béčky" to však tak gólové nebylo, navíc tyto dva týmy před utkáním hájily první dvě pozice - Rokycany měly náskok tří bodů. Hosté do tohoto utkání dokonce ani jednou v základní hrací době neprohráli. Čekala se velmi taktická bitva.
Nenechte si ujít
Velkou část fanoušků tvoří zástupkyně něžného pohlaví! A rozhodně se je na co koukat!
Pískání už dávno nepřísluší jen pánskému pokolení! Mrkněte na fotky paní rozhodčích z minulé sezóny!
Přidejte se do našeho týmu a informujte o některé ze soutěží České republiky!