Pardubický | 1.B třída sk. B
-
Semanín - Bystré 50-33-17 % 2:1 (0:0) 14.04. 16:00 -
Kunčina - Pomezí 83-0-17 % 3:0 (0:0) 13.04. 16:30 -
Mor. Třebová B - Lanškroun B 17-33-50 % 4:2 (2:2) 13.04. 16:30 -
Jehnědí - Janov 83-17-0 % 4:5 (4:4) 13.04. 15:00 -
Dobříkov - Sloupnice 100-0-0 % 5:1 (2:1) 14.04. 14:30 -
Jaroměřice - Tatenice 33-0-67 % 2:2 (0:0) 14.04. 16:00 -
Č. Třebová B - Březová 83-0-17 % 2:3 (0:0) 14.04. 16:30
Příští - 19.kolo, 20.04.2024 TIPOVAT
-
Sloupnice - Jehnědí 83-0-17 % 21.04. 16:00 -
Janov - Semanín 50-0-50 % 20.04. 17:00 -
Březová - Mor. Třebová B 34-33-33 % 20.04. 17:00 -
Bystré - Tatenice 50-0-50 % 21.04. 17:00 -
Lanškroun B - Kunčina 50-0-50 % 21.04. 17:00 -
Pomezí - Dobříkov 17-0-83 % 21.04. 17:00 -
Č. Třebová B - Jaroměřice 83-0-17 % 21.04. 17:00
Celkový počet:
2176
Zpět na Pardubický kraj
Nejnovější diskuze
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: výhra domácích Sloupnice | |
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: výhra hostů Semanín | |
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: remíza Březová - Mor. Třebová | |
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: výhra hostů Tatenice | |
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: výhra hostů Kunčina | |
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: výhra hostů Dobříkov | |
M. Liška | 14:10 19.4.2024 | Tip: výhra domácích Č. Třebová | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: výhra domácích Semanín | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: výhra domácích Kunčina | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: remíza Moravská Třebová - Lanškroun | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: výhra domácích Jehnědí | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: výhra domácích Dobříkov | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: výhra hostů Tatenice | |
M. Novotný | 16:04 12.4.2024 | Tip: výhra domácích Č. Třebová | |
J. Novotný | 18:06 5.4.2024 | Tip: výhra domácích Sloupnice |
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo Pardubický | 1.B třída sk. B, 2022-2023
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 15.kolo Pardubický | 1.B třída sk. B, 2022-2023
- Filip Roshan: Asi nikdy nezapomenu na sousedské derby Opatovec - Opatov
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Dobříkov | 17 | 80:20 | 43 |
2 | TJ Sokol Kunčina | 17 | 44:34 | 31 |
3 | Tatenice | 17 | 34:24 | 29 |
4 | FO Lanškroun B | 17 | 37:34 | 27 |
5 | TJ Semanín | 17 | 30:33 | 27 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Matouš Novotný | 40 |
2 | Vojtěch Heger | 21 |
3 | Jan Boháček | 16 |
4 | Tomáš Sedlák | 15 |
5 | Jan Gregar | 14 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 62 | 52,1% | 0 |
2 | Miroslav Novotný | 53 | 48,2% | 0 |
3 | Jiří Novotný | 52 | 43,7% | 0 |
4 | Venca Likeš | 47 | 42,0% | 0 |
5 | Jiří Klik | 21 | 50,0% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 14:10 19.4.2024 Tip: výhra domácích Sloupnice M. Liška 14:10 19.4.2024 Tip: výhra hostů Semanín M. Liška 14:10 19.4.2024 Tip: remíza Březová - Mor. Třebová M. Liška 14:10 19.4.2024 Tip: výhra hostů Tatenice M. Liška 14:10 19.4.2024 Tip: výhra hostů Kunčina