Jihočeský | 1.A třída sk. A
-
Borek - K.Újezd 66-17-17 % 2:8 (2:7) 23.03. 10:00 -
Sousedovice - Hrdějovice 84-8-8 % 1:3 (1:2) 23.03. 11:30 -
Zl. Koruna - Kaplice 70-17-13 % 1:0 (0:0) 23.03. 11:30 -
Vodňany - Prachatice 62-21-17 % 1:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Vimperk - D. Dvořiště 29-8-63 % 1:5 (0:3) 23.03. 15:00 -
Planá u ČB - Strunkovice 17-21-62 % 1:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Blatná - Čkyně 21-25-54 % 0:3 (0:0) 23.03. 15:00
Příští - 16.kolo, 31.03.2024 TIPOVAT
-
Hrdějovice - Vimperk 31-19-50 % 31.03. 15:00 -
D. Dvořiště - Zl. Koruna 50-25-25 % 30.03. 11:30 -
Prachatice - Borek 100-0-0 % 30.03. 10:15 -
Čkyně - Planá u ČB 25-13-62 % 30.03. 15:00 -
Strunkovice - Sousedovice 94-6-0 % 31.03. 15:00 -
K.Újezd - Blatná 81-0-19 % 31.03. 15:00 -
Kaplice - Vodňany 69-6-25 % 29.03. 15:00
Celkový počet:
3579
Zpět na Jihočeský kraj
Nejnovější diskuze
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra hostů Vimperk | |
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra domácích D. Dvořiště | |
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra domácích Prachatice | |
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra domácích Čkyně | |
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra domácích Strunkovice | |
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra hostů Blatná | |
R. Hruška | 16:46 28.3.2024 | Tip: výhra domácích Kaplice | |
D. Bendová | 11:23 23.3.2024 | Tip: výhra domácích Sousedovice | |
D. Bendová | 11:23 23.3.2024 | Tip: výhra domácích Zl. Koruna | |
D. Bendová | 11:23 23.3.2024 | Tip: výhra domácích Vodňany | |
D. Bendová | 11:23 23.3.2024 | Tip: výhra hostů D. Dvořiště | |
D. Bendová | 11:23 23.3.2024 | Tip: výhra hostů Strunkovice | |
D. Bendová | 11:23 23.3.2024 | Tip: výhra hostů Čkyně | |
J. Slámová | 21:52 22.3.2024 | Tip: výhra domácích Borek | |
S. Schettini | 18:17 23.11.2023 | Ten Kliment to je hodně blbej vtip |
Rozhovory
- Můj přestup z Kaplice? V Dolňáku je to od začátku o něčem jiném, hodnotí Václav Aibl
- Roman Žurek je hráčem Strunkovic, ale také rozhodčím. Agresivita mezi lidmi je naprosto šílená, kroutí hlavou
- Šimon Šfifter z Dolního Dvořiště: Jak hodnotí dosavadní průběh podzimu?
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Blaník Strunkovice | 14 | 35:9 | 35 |
2 | SK Zlatá Koruna | 14 | 27:15 | 29 |
3 | SK Planá | 14 | 27:11 | 28 |
4 | FK Vodňany | 14 | 23:21 | 25 |
5 | FK Dolní Dvořiště | 14 | 35:39 | 22 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Josef Šourek | 13 |
2 | Tomáš Koloušek | 13 |
3 | Šimon Štifter | 11 |
4 | Roman Žurek | 10 |
5 | Jakub Greguš | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Roman Žurek st. | 59 | 60,8% | 0 |
2 | Jana Slámová | 58 | 59,8% | 0 |
3 | Michal Štrouf | 57 | 58,8% | 0 |
4 | Petr Ptáček | 55 | 56,7% | 0 |
5 | Aleš Prokop | 54 | 60,0% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 16:46 28.3.2024 Tip: výhra hostů Vimperk R. Hruška 16:46 28.3.2024 Tip: výhra domácích D. Dvořiště R. Hruška 16:46 28.3.2024 Tip: výhra domácích Prachatice R. Hruška 16:46 28.3.2024 Tip: výhra domácích Čkyně R. Hruška 16:46 28.3.2024 Tip: výhra domácích Strunkovice