Sestavy kola České Budějovice

SESTAVA KOLA

Pivovary Lobkowicz SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

01.12.2020 17:00

Hlasujte pro svého oblíbence a dotlačte ho na stupně vítězů. Partner ankety Pivovary Lobkowicz připravil bedny piva pro ty nejlepší.

Osm kol III. třídy je za námi. Po neúplném podzimu, který předčasně ukončila druhá vlna koronaviru a před zimní přestávkou se dostali do výběru nejlepších hráčů podzimu zástupci Lipí, Kamenného Újezdu, Včelné, Mokrého, Nových Hodějovic a Dívčic.

SESTAVA KOLA

Pivovary Lobkowicz SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

01.12.2020 17:00

Hlasujte pro svého oblíbence a dotlačte ho na stupně vítězů. Partner ankety Pivovary Lobkowicz připravil bedny piva pro ty nejlepší.

Bohužel, co si nikdo na začátku podzimní části nepřál, se nakonec stalo skutečností a po nedohraném 8. kole byly všechny amatérské soutěže pro letošní rok ukončeny. I přes tento fakt jsme se rozhodli, že utvoříme SESTAVU PODZIMU, ve které budete moci v průběhu jednoho měsíce hlasovat pro své favority. Nominovat své členy mohlo tentokrát prvních 9 mužstev po odehrané části OP a zatím suverénní celky Zlivi a Borku dostaly jako bonus, ze svého mužstva nominovat po dvou hráčích. Tentokrát je opravdu oč hrát, protože sponzor věnuje do soutěže několik beden piva Lobkowicz Premium. Proto nezahálejte a snažte se po celou dobu hlasování, které bude probíhat od středy 4.11.2020 do 16.12.2020, svým favoritům posílat co nejvíce hlasů. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

12.10.2020 18:08

Doufejme, že 8. kolem OP na Českobudějovicku fotbalový podzim nekončí a po celorepublikové pauze se k zápasům opět vrátíme. Víkendové kolo se přeci jen neodehrálo celé, protože byl odložen zápas mezi Srubcem a Lokomotivou ČB "B" z důvodu zjištěné nákazy v hostujícím mužstvu. Ve zbývajících zápasech deklasovala svého soupeře z Římova na domácím hřišti Hluboká "B" a z Borovan si jasnou a vysokou výhru odvezl Borek. Ani v dalším svém zápase nezaváhala Zliv, jenž si odvezla všechny body tentokrát ze hřiště Olešníku "B"/Temelínu. Fotbalisté ze Žabovřesk neprohráli již třetí utkání za sebou a odvezli si bod ze hřiště v Dobré Vodě. Ve zbývajících dvou utkáních byly úspěšné oba domácí týmy. Mladá rezerva Rudolfova si poradila se soupeřem z Nových Hradů a na domácím hřišti v Úsilném zůstaly všechny body z utkání proti rezervě Jankova.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

12.10.2020 12:47

Osmé kolo je minulostí, ale ještě musíte zvolit krále kola. Spousta nominovaných, ze kterých je pro vás připravena ideální sestava tohoto kola. Čarující gólman, neprostupní obránci, běhaví a tvořiví záložníci i vynikající střelci. Tak hlasujte.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

05.10.2020 22:40

Sedmé kolo je na hřišti minulostí, body jsou rozděleny. Už máme jen jeden stoprocentní tým a tím je Lipí, na druhém chvostu Vrábče se dvěma body. Ale také jsme viděli dvě čistá konta gólmanů a tři hattricky. Na základě výkonů, kdy nebylo vždy jednoduché vybrat toho, který vyčníval, jsme pro vás připravili jedenáctku snů tohoto kola. Neváhejte a hlasujte.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

04.10.2020 21:22

Ani v 7. kole OP leader soutěže ze Zlivi neztratil nějaký bod a vysokou výhrou si poradil na domácím hřišti s fotbalisty Úsilného. Stíhací jízdu stále podniká celek Borku, který v závěru utkání rozhodl o důležité výhře proti soupeři z Dobré Vody. Ani rezerva Lokomotivy ČB si nevede špatně a další výhru do tabulky si připsal po utkání proti Borovanům. Pořádí v tabulce se maličko promíchalo ve spodní části tabulky, kde na bod z minulého kola navázaly Žabovřesky a před domácím publikem si připsaly první výhru proti rezervě Olešníku "B". Nové Hrady vyhrály podruhé v sezóně, což odnesli hráči z Římova. Bezbranková remíza se zrodila na hřišti v Dubném, kde utkání odehrál domácí Jankov "B" s rezervou Rudolfova. Svoji formu z posledních týdnů potvrdil i Srubec, za který opět řádil Jiří Hanousek a díky jeho hattricku z toho byla další výhra a Hluboká "B" odjížděla s nepořízenou.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

28.09.2020 17:23

V 6. kole OP zastínili ofenzivní hráči vesměs všechny defenzivní posty až tedy na pár světlých výjimek. Jednou z nich byl zápas domácí Dobré Vody, která podlehla nejtěsnějším rozdílem hráčům z Lokomotivy ČB. Hostům se dařilo i na hřišti v Římově, odkud si všechny body odvezl Jankov "B". Žabovřesky získaly svůj první podzimní bod po remíze na hřišti Úsilného. Ve zbývajících zápasech pak už padalo branek požehnaně. Domácí dominanci v utkání na hřišti Hluboké "B" poznaly Nové Hrady. Naopak na venkovním hřišti řádil zlivský tým, který si s chutí zastřílel v Rudolfově proti místní rezervě. Také Borek pokračuje ve skvělých výkonech a jasnou výhru si odvezl ze hřiště Temelína, kde hraje své zápasy rezerva Olešníku/Temelínu. V posledním utkání na hřišti v Borovanech se udála další přestřelka, ze které těsně vyšel vítězně hostující tým ze Srubce. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

28.09.2020 09:46

Šesté kolo je na hřišti minulostí, body jsou rozděleny, zápas Včelná - Týn je odložen na středu. Už máme jen jeden stoprocentní tým a tím je Lipí, na chvostu tabulky máme aktuálně Vrábče, které překvapivě obralo o body rezervu Kamenného Újezdu. Ale také jsme viděli dvě čistá konta gólmanů a dva hattricky. Na základě výkonů, kdy nebylo vždy jednoduché vybrat toho, který vyčníval, jsme pro vás připravili jedenáctku snů tohoto kola. Neváhejte a hlasujte!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

21.09.2020 20:05

V 5. kole bylo divákům nabídnuto ve třech zápasech gólů požehnaně a ve zbývajících čtyřech zápasech se více činili defenzivní hráči v čele s brankáři. Ve vítězné jízdě stále pokračuje mužstvo Zlivi, které další vítězný korálek navléklo na svoji šňůru v domácím utkání proti Římovu. Ani další týmy z popředí tabulky nezaváhaly. Borek si taktéž v domácím prostředím poradil s hráči z Úsilného a Dobrá Voda si možná trošku překvapivě připsala jasné vítězství na hřišti ve Srubci. Po nevydařeném vstupu do sezóny se podařilo podruhé za sebou bodovat týmu Olešník "B"/Temelín, jenž si rozdělil po bodu na hřišti Lokomotivy ČB "B". Další rezervní celek z Jankova si po vysoké výhře nad Novými Hrady připsal do tabulky plný počet bodů. Zbývající dva B-týmy si taktéž nevedly špatně. Rudolfov "B" si odvezl po hubené výhře všechny body ze Žabovřesk a Hluboká "B" připravila o další body hráče z Borovan, kteří jsou zatím na podzim remízovými králi. Do sestavy kola jsme tentokrát na přání zlivského trenéra nezařadili žádného z hráčů, byť by si tam jistě minimálně jeden z nich své místo po jasné domácí výhře zasloužil...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

21.09.2020 13:03

Další kolo je za námi a s tím přichází sestava kola. Místa jsou bohužel omezená, určitě by si zasloužilo i více hráčů své místo v sestavě. Věříme, že se v sestavě nachází Váš favorit a právě Vy čtenáři, se můžete zasloužit o to, aby se Váš oblíbenec stal hráčem kola. Stačí pro něj jen hlasovat!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

14.09.2020 22:53

Další kolo za námi a s ním tradiční sestava jedenácti nejlepších. Věříme, že v sestavě najdete svého favorita, kterého podpoříte hlasy. Někteří hráči se nám do sestavy bohužel nevešli, ale u reportu z utkání jsou označeni v kolonce muž zápasu. V sestavě budeme mít i duel třech autorů čtyř branek. Tady přinášíme nominaci top jedenáctky za 4. kolo.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

13.09.2020 21:02

I po 4. kole zůstává bez ztráty kytičky tým Zlivi, který si odvezl všechny body z Nových Hradů. V zádech leaderovi soutěže jsou nadále Borek, jenž zvítězil na hřišti mladého mužstva Rudolfova "B" a Dobrá Voda, která si po vyrovnané bitvě připsala všechny body v domácím prostředí proti soupeři z Borovan. Mužstvo ze Srubce také ještě nepoznalo v letošním ročníku hořkost porážky, ale i přesto ztratilo další body na hřišti posíleného Olešníku "B"/Temelínu, který uhrál svůj letošní první bod do tabulky. S čelem tabulky drží krok také Lokomotiva ČB "B", která tentokrát vyloupila Úsilné. V souboji rezerv mezi Hlubokou a Jankovem se mohli ze 3 bodů radovat domácí. Ani na čtvrtý pokus neuspěli hráči ze Žabovřesk, když přenechali všechny body domácímu Římovu. Z těchto zápasů jsme opět utvořili Sestavu kola, kde již můžete hlasovat a vybírat svého favorita pro Hráče kola.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

07.09.2020 19:49

Sestava kola byla opět vytvořena ve spolupráci s trenéry a fanoušky, kteří vybrali do ideální sestavy nejlepší hráče svého týmu z posledního zápasu. Stejně jako v minulém týdnu se do sestavy dostali zástupci ze všech sedmi odehraných zápasů. Stálicí v sestavě je Michal Ježek, nejlepší střelec III. třídy. Stane se hráčem kola? Hlasujte pro Vašeho favorita a zvolte ho nejlepším hráčem uplynulého 3. kola!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

07.09.2020 19:08

Velmi brzy se přihodilo, že celé kolo OP nebylo odehráno. Nestalo se tak naštěstí z důvodu strašáka koronaviru, ale pro nedostatečný počet hráčů nedorazili k zápasu do Borovan fotbalisté rezervního celku Olešník "B"/Temelín. Jinak se na hřištích urodilo několik zajímavých výsledků. Body na domácích hřištích ztratily jak Borek s mužstvem Římova, tak i Dobrá Voda s rezervou Hluboké nebo Srubec proti hráčům Úsilného, kdy všechna utkání skončila dělbou bodů. Roli favorita potvrdila poprvé letos na domácím hřišti Zliv, která porazila rezervní celek Jankova. V souboji celků bez bodu po úvodních kolech bylo šťastnější hostující mužstvo Nových Hradů, které vyloupilo Žabovřesky. V jediném nedělním a posledním utkání 3. kola si v domácím prostředí v souboji rezerv poradila Lokomotiva ČB s Rudolfovem. O jeden zápas byl tedy výběr do Sestavy kola složitější a byť aktuální leader ze Zlivi a Borek tentokrát nechtěli do soutěže nikoho z týmu nominovat, v redakci jsme se rozhodli, že alespoň jedno jméno z každého celku do Sestavy kola a do boje o Hráče kola přeci jen zařadíme.  

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

01.09.2020 02:22

Máme za sebou úspěšné odehrané kompletní 2. kolo OP na Českobudějovicku. Nejvíce v něm zazářili opět hráči z Borku, kteří se stejně jako v 1. kole oba dostali do Sestavy kola díky svým ofenzivním výkonům, kterými pomohli k jasné výhře svého mužstva v dalším soutěžním utkání na hřišti v Nových Hradech. Roli favorita horkotěžko potvrdila Zliv, která si odvezla všechny body z Hluboké. V dalších dvouch derby kola se radovali z výhry pokždé hostující fotbalisté. Jediný domácí celek se radoval ze 3 bodů a tím bylŘímov, jenž zvítězil nad Lokomotivou ČB "B". Dělba bodů se uskutečnila na hřišti Úsilného, kde se ukázali hráči z Borovan. No a nakonec i Srubec potvrdil domácí výhru z minulého kola, když si tentokrát odvezl všechny body ze hřiště Rudolfova "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

31.08.2020 22:09

Dnešní sestava kola je tak trochu netradiční! Máme totiž v nominácích hned tři brankáře. Druhé kolo je úspěšně za námi! Skvělými výkony se blýsklo mnoho hráčů a je jen na vás, hlasujících, kdo se stane králem druhého kola.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

24.08.2020 21:18

Po dlouhé pauze způsobené koronavirovou kauzou na začátku jarní sezóny se opět rozběhly nižší fotbalové soutěže a mezi nimi také OP na Českobudějovicku. V 1. kole se odehrála všechna utkání se zajímavými výsledky a do SESTAVY KOLA bylo z koho vybírat. Jediný post brankáře bylo těžké obsadit, protože by si jej zasloužili po výkonech v úvodu soutěže minimálně dva borci a to Filip ADAMEC z Rudolfova "B" a Ladislav KURUC z Lokomotivy ČB "B". Volba tentokrát padla na druhého jmenovaného. Každopádně o HRÁČI KOLA budete svými hlasy rozhodovat Vy čtenáři a fanoušci našich stránek, tak vzhůru do toho...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

24.08.2020 10:51

Přinášíme Vám ideální sestavu kole dle redakce fotbalunas.cz. Do středečního poledne můžete hlasovat pro svého favorita, z kterým Vám poté přineseme rozhovor. 

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.01.2020 08:00

Partnerem ankety o HRÁČE PODZIMU je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila parádní odměny pro tři nejlepší... Je za námi podzimní část ročníku 2019/2020 v OP Českobudějovicka. První polovina přeboru vyšla nejlépe mužstvu SK Zliv, jenž v posledních 6 zápasech získala 18 bodů a v první polovině své soupeře víceméně válcovala. Podlehla pouze v Temelíně domácí rezervě Olešníku a ztratila body za remízu na hřišti v Borku. Na dně tabulky se po 13 zápasech usadilo mužstvo SK Úsilné s pouhými 7 body. Ke shrnutí patří i výkony jednotlivých hráčů a proto se vybíralo 11 statečných, kteří za své podzimní výkony budou bojovat až do 15. ledna 2020 o vaše hlasy a přízeň, které jednomu z hráčů přinesou titul Hráče podzimu. Aby to bylo spravedlivé, z prvních 10 mužstev dle umístění jsme do sestavy vybrali jednoho zástupce od každého týmu. Protože o 11. a 12. místo se dělí Lokomotiva ČB "B" s Borovany, posledního hráče do nominace jsme nechali na vlastním výběru. S nominacemi pomohli spoluhráči či samotní trenéři a funkcionáři mužstev, za což jim patří veliké díky.

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

08.01.2020 08:00

První polovina sezóny je u konce, všechny statistiky jsou známé tak je musíme shrnout! Nejlepší jedenáctka hráčů podzimu nominovaná jednotlivými zástupci týmu je známá a hlasování je odstartováno. Nemůžou chybět také další jména hráčů, kteří byli nominování a zaslouží si poděkování. Pojďme si je nyní společně představit. 

Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila parádní odměny pro tři nejlepší.
Celkový počet článků: 289

Zpět na kraj