SESTAVA KOLA - 14.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

Datum kola: 05.11.2022

0

Gólově vydatně 14. kolo 1.A třídy zná svou sestavu kola. Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne!

Místo v bráně zaujal gólman Žákavy Milan Vykoupil, který předvedl několik důležitých zákroků v zápase proti Košutce. Obrannou trojici tvoří stoper Malesic Matěj Potoček, na kterém stála celá obrana a dobrým výkonem pomohl k bodu proti Sušici. Martin Drábek z Rokycan aktivně podporoval útok a zodpovědně bránil. Rokycany po dlouhé době zvítězily. Posledním obráncem je Jan Pekník z Košutky. Krajní bek zkoušel střílet z dálky a nacentroval na vyrovnávací branku svému bratrovi Tomášovi. Pavel Koča, pravý záložník Kralovic, ovládl pravou stranu hřiště a dvěma góly zařídil svému týmu bod. Matěj Boukal ze Žákavy dělal obraně Košutky po celý zápas problémy. Rychlonohý záložník našel precizní přihrávkou střelce vítězného gólu Nekolu. Druhým zástupcem Kralovic je střední záložník Petr Gažák, který sbíral a získal několik míčů pro svůj tým a výrazně přispěl k bodu za remízu 3:3. Alexandr Zikmund podal chvályhodný výkon, navíc v 90. minutě nádherným gólem zařídil Smíchovu na hřišti Kaznějova 3 body. K vidění byly v tomto kole i dva hattricky. Ten první má na svědomí křimický útočník Ladislav Koutek. Křimice v Mochtíně remizovali 3:3, o všechny góly hostů se tedy postaral právě on. Druhý hattrick padl z kopaček rokycanského Lukáše Titla, který mezi 52. a 66. minutou vstřelil 3 góly a výrazně se tak podepsal pod vysokou výhru 7:2. Posledním hráčem v sestavě 14. kola je útočník Sokolu Malesice Jiří Svoboda. Ten se podepsal pod všechny góly svého týmu. když při remíze 3:3 dva góly vstřelil a jeden připravil.

Hlasovat pro hráče můžete od 07.11.2022 10:00 do 09.11.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)