SESTAVA KOLA - 28.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2021-2022

Datum kola: 04.06.2022

0

Nejnovější sestava obsahuje několik hráčů, kteří naskočili do utkání až v průběhu druhého poločasu a svým výkonem pomohli k bodům svého týmu. Ale také máme v sestavě jméno, které se zde objevuje už počtvrté za sebou.

BRANKÁŘ:

Václav Bláha - Zejména ve druhém poločase byl ohromně vytížen a bylo hodně na něm, aby Lhota neobdržela více než jednu branku.

OBRANA:

Lukáš Aubrecht - Nastartoval svůj tým za výhrou v Tlumačově a na hřišti byl jeho výkon rozdílový. Na hřišti záložník, zde obránce, jelikož málo z vybraných hráčů do obrany chtělo.

Michal Pinc - Opět kvalitní výkon černického stopera, kterým převyšoval své spoluhráče.

Ondřej Šnaider - Jeho obrana po celý druhý poločas čelila až neúnosnému tlaku domácích, ale zvládli to a Bolovec si tak odvezl tři body.

ZÁLOHA:

Roman Klekner - Stejně jako Aubrecht, i on svůj tým nastartoval za výhrou první brankou, na níž navázal výborným výkonem.

Ivo György - Jeho spoluhráč vsítil sice dvě branky, ale právě on, spolu s Kalivodou, přinesli na hřiště živou vodu a rozproudili svůj tým ke konečné výhře.

Tomáš Kotva - Jednu branku vsítil, druhou připravil a po 80 minut byl nejaktivnějším hráčem na hřišti.

Matyáš Kašpar - Jednu branku dal, na druhou nahrál. Ne, neopakujeme se. I v Nepomuku řádil mladík, který pomohl ke dvěma bodům.

ÚTOK:

Milan Ungr - Počtvrté za sebou a ještě nevyhrál. To se snad nikomu nepovedlo. Ale když se daří, my nemůžeme jinak. Jiskře nasázel hattrick a v posledních 4 zápasech má na kontě 10 branek.

Miroslav Lopata - Přišel na hřiště ve druhé půli, aby srovnal z 0:2 na 2:2 a jeho tým pak ovládl penaltový rozstřel.

Václav Šperl - Vítězství Holýšova jde za dvojicí Šperl - Staněk. Hlasováním pro Vencu dáváte v podstatě hlas oběma.

Hlasovat pro hráče můžete od 06.06.2022 20:48 do 08.06.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)