SESTAVA KOLA - 2.kolo Olomoucký | 1.A třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 16.08.2015

0

Druhé kolo ALEA sportswear 1.A tř. sk. A máme kompletně za sebou a my Vám tak přinášíme naši rubriku sestava kola. Tu ovládli hráči Rapotína, kteří, i když se to dle výsledku na první pohled nezdá, podali v zápase s Černovírem naprosto suverénní výkon a pokud by proměnili všechny své šance, nikdo by se nemohl divit, pokud by počet vstřelených branek rapotínského týmu byl dvojciferný. Po dvou hráčích mají v sestavě také Haňovice, Hlubočky a Bělkovice, své místo si také vysloužil hráč Maletína a Moravského Berouna. Pojďme si naši sestavu jmenovitě představit. 

Brankář: Martin Žáček (TJ Granitol Moravský Beroun)

 

Moravský Beroun sice nedokázal na půdě Hluboček uhrát ani bod, ale jen díky svému brankáři nebyl rozdíl ve skóre značně vyšší. Martin Žáček předváděl  v průběhu zápasu skvělé zákroky a i přes tři inkasované branky si svým výkonem vysloužil místo v sestavě druhého kola. 

 

Obrana: Marcel Holomek (TJ Jiskra Rapotín), Marek Goldsheid (FK Hlubočky), Jiří Theimer (SK Bělkovice - Lašťany)

 

Ve tříčlené obraně si vybojoval místo hráč Rapotína, Hluboček a Bělkovic. Zástupce Rapotína, Marcel Holomek, jako správný kapitán po celý zápas dirigoval obrannou hru svého mužstva a svým příkladným přístupem burcoval ostatní hráče. Vyhrával osobní a hlavičkové souboje, přesně rozehrával, předvedl několik důležitých obranných zákroků a v neposlední řadě zařídil v 88. minutě přesnou hlavičkou vítězství 2:1 v zápase s Černovírem. Dále se o Vaše hlasy bude ucházet Marek Goldscheid. Mladý stoper Hluboček se prezentoval dobrým výkon, ke kterému mohl také přidat vstřelenou branku po některém z centrů. Proti byl ale pokaždé Martin Žáček z Moravského Berouna, který je v této sestavě na pozici brankáře. Bělkovice dokázaly porazit velmi silné Bohuňovice a od jednoho z nejofenzivnějších celků celé soutěže inkasovaly jediný gól. K tomu výrazně pomohl stoper Bělkovic, Jiří Theimer, a v sestavě kola má své místo. 

 

Záloha: Kamil Forejt (SK Bělkovice - Lašťany), Daniel Zavadil (TJ Doubrava Haňovice), Tomáš Indra (TJ Jiskra Rapotín), Marek Procháska (TJ Doubrava Haňovice), Lukáš Michalčák (TJ Maletín)

 

V pětičlené záloze se objevili dva hráči Haňovic a po jednom hráči z Bělkovic, Rapotína a Maletína. Zástupce Bělkovic, Kamil Forejt, se výraznou měrou podepsal pod výhru nad Bohuňovicemi nejen dobrým výkonem, ale také jedním vstřeleným gólem a jednou asistencí. Daniel Zavadil, kapitán a nejvýraznější postava haňovické sestavy, i ve svém věku předvádí úctyhodné výkony. V zápase s Lošticemi k němu přidal i dvě vstřelené branky. Stejně se zadařilo i jeho spoluhráči, Marku Procháskovi. Hráč ročníku 1995 si stejně jako jeho o jednadvacet let starší spoluhráč vysloužil účast v sestavě kola za dva góly do sítě Loštic. Dalším adeptem na ocenění hráče kola je Tomáš Indra, záložník Rapotína. Ten se sice v tomto kole nezapsal mezi střelce, ale v zápase s Černovírem podal výborný výkon. Soupeřům dělal velké problémy svým pohybem, a po jeho přesných pasech za obranu se jeho spoluhráči dostávali do vyložených šancí. Posledním hráčem záložní řady je Lukáš Michalčák, hráč Maletína. Byl nejvýraznější postavou svého celku, a i když jeho tým nedokázal vyhrát, jeho výkon snesl jako jeden z mála v tomto zápase přísnější měřítko. 

 

Útok: Dušan Hlaváč (FK Hlubočky), Martin Březina (TJ Jiskra Rapotín)

 

Nominaci do útoku kola si vysloužil Dušan Hlaváč z FK Hlubočky, který se v zápase s Moravským Berounem dokázal dvakrát střelecky prosadit a výrazně tak přispěl k bodovému zisku svého týmu. Jeho kolegou v této sestavě je Martin Březina z Rapotína. Ten sice nedokázal navázat na minulé kolo, ve kterém vstřelil hattrick, ale při pohledu na hru hráče číslo 3 je naprosto neoddiskutovatelný jeho přínos pro ofenzivní fázi týmu. Po celý zápas představoval permanentní nebezpečí pro branku svého soupeře. 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 Sokol Konice 13 50:5 36
2 1.FC Olešnice 13 63:12 34
3 TJ Postřelmov 13 31:26 24
4 TJ Maletín 13 37:34 23
5 SK Chválkovice 13 40:26 21
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Bačík 22
2 Lukáš Michalčák 13
3 Rostislav Faltýnek 12
4 Jan Nimrichtr 11
5 Jaromír Krása 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Radim Mudrik 17 60% 0
2 Venca Likeš 6 42% 0
3 Jakub Hradil 2 28% 0
Zobrazit celou tabulku