SESTAVA KOLA - 2.kolo Vysočina | 1.A třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 15.08.2015

0

2. kolo I. A třídy sk. A bylo gólově bohaté, ve čtyřech utkáních ze sedmi totiž padlo více jak pět branek. Favorizované Speřice odčinily prohru z minulého kola a vysoko porazily na domácí půdě Věžnici 6:1. Roli favorita taktéž potvrdilo mužstvo BUWOL METALU Luk nad Jihlavou, které jednoznačně přehrálo Habry a zvítězilo 5:0. Největším překvapením je pak jistě suverénní jízda nováčka soutěže z Ledče nad Sázavou. Ledečtí nastříleli za dvě kola úctyhodných jedenáct branek, připsali si dvě cenná vítězství a zcela po právu se usadili na špici průběžné tabulky. A jaké individuální výkony 2. kolo přineslo a kdo si vysloužil nominaci do ideální sestavy?

Jednoznačným favoritem v hlasování o hráče 2. kola je čtyřgólový střelecLedče nad Sázavou Jan Bláha, který stihl za třicet minut zkompletovat hattrick a čtvrtou branku pak přidal v druhé půli.

Vyrovnané utkání Bedřichova s Havlíčkovou Borovou rozhodla v 50. minutě jedinou brankou utkání havlíčkoborovská posila Roman Provazník, což jej taktéž pasuje na jednoho z kandidátů na vítěze hlasování.

Perfektní výkon předvedl i Matěj Zabloudil v brance Pelhřimovské rezervy. Ten dokázal odolávat závěrečnému tlaku leštinské ofenzivy a několikrát zachránil svůj tým před vyrovnáním. I díky němu tak Pelhřimov B zvítězil v domácím prostředí nad Leštinou nejtěsnějším rozdílem 1:0.

Ovšem kvalitní výkon podali všichni nominovaní v ideální sestavě 2. kola I. A třídy sk. A a je jenom na Vás, fanoušcích webu fotbalunas.cz, abyste rozhodli, který z borců si zaslouží honosit se titulem HRÁČ KOLA.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)