SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 15.08.2015

0

No, vybrat jenom jedenáct z hráčů z množství výborných výkonů dalo hned v úvodním kole soutěže pořádně zabrat. Opravdu totiž bylo kam sáhnout a nominaci by si zasloužilo daleko více hráčů.... Připomínáme, že s vítězem hlasování přineseme rozhovor!

JIŘÍ REMTA se zaskvěl neskutečným výkonem, kolik ten toho pochytal! Parádní zákroky ocenil trenér Zlivi Rys jako jeho životní výkon, klobouk smeknul i trenér soupeře Nárovec.

VLASTIMIL KOZEL neprohrál v sedleckém dresu jediný souboj a obrana hostů přišla o čisté konto až v závěru. MILAN FRNKA vyztužil na poslední chvíli obranu Černé a ukázalo se to jako rozhodující - hrající trenér suverénním výkonem dovedl mužstvo za výhrou 2:0. JAN GAŽÁK v obraně Trhových Svinů čelil herní převaze Plané a i přes svůj nízký věk to zvládal na jedničku, zápas odehrál bez chybičky.

MILAN PEŠEK odehrál v netolickém dresu na kraji zálohy výborný zápas, dlouho sice ani on nemohl odčarovat kouzlo Remty, ale nakonec v 90. minutě srovnal na 2:2. TOMÁŠ ŘEHOŘ byl v sobotu se svým výkonem mimo měřítka I.B třídy, nahrál Baloghovi na dvě branky a na středu hřiště prostě kraloval. JIŘÍ RŮŽIČKA přišel na hřiště za stavu 0:3 na druhý poločas a najednou bylo všechno jinak, dvěma asistencemi a svým přehledem přispěl ke konečné remíze Lhenic. LUKÁŠ PFEFFER hattrickem obdaroval Krumlov B, který přijel jen v devíti. Přesto Pfeffer Dřítni vytrhl trn z paty a měl lví podíl na výhře 4:0.

LUKÁŠ BALOGH byl proti Svinům k nezastavení - nakonec vsítil dva góly, zvlášť ten první stál skutečně za to. PETR SCHÖNKYPL se po minulé sezóně strávené na stoperu postavil do útoku a dvěma údery sestřelil v jednom ze šlágrů kola Frymburk. TOMÁŠ KUČERA se zasloužil o všechny branky Sedlece v síti Vyššího Brodu, dvě dal, na dvě přihrál.

Na lavičce tentokrát zůstali:

Jaroslav Mrkvička - lhenický záložník dal venku dva góly, v 88. minutě zařídil svému týmu bod. Jindy by to suverénně stačilo na sestavu kola, tentokrát skončil jako první za hranou po těžkém rozhodování, má u nás tedy alespoň plusový bod k dobru pro příští sestavy kola :)

Julius Szabó (Zliv) - měl prsty v obou gólech Zlivi a pomohl týmu k cennému bodu

Jiří Stegbauer (K. Újezd) - pomohl týmu svou zkušeností, rozdával míče, proměnil penaltu

Jan Bublík (Černá) - vychytal čisté konto při premiéře v I.B

Daniel Adres (Netolice) - mladíček sestavy se výborně vypořádal s pozicí středního záložníka

Aleš Jirkal (Vyšší Brod) - byl nejlepším hráčem svého celku při prohře se Sedlecem

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)