SESTAVA KOLA - 12. kolo - 1.A třída sk. A. Hlasujte pro svého favorita!

Datum kola: 31.10.2021

0

Hlasujte v sestavě kola, tentokrát do středečních 20:00 hod.!

Zdeněk Vojtíšek vychytal nulu proti Kaplici.

Levý bek Pavel Filip nastoupil za A tým Čkyně poprvé, v rámci vynuceného střídání v 25. minutě za zraněného Chalupu a zápas odehrál s přehledem. Stoper Ondřej Kocourek pomohl k výhře Mirovic a navíc se střelecky prosadil. A bek Prachatic B Dominik Sedláček dal rovnou dvě branky.

Vodňany předvedli týmový výkon, trenér Plocek chválil všechny hráče, ale nakonec vypícl výkon krajního záložníka Tomáše Lorence. Střední záložník Ondřej Hruška má fazónu, podruhé za sebou vstřelil dvě branky. A pak tu máme trojici krajních halvů. Jakub Převrátil byl hodně vidět v zápase s Netolicemi, Jakub Gažík a Tomáš Novák přispěli svými góly k výhře svých týmů.

Romana Žurka jmenovali Kapličtí jako největší hvězdu zápasu. Aby také ne - jeden gól jim dal a na druhý přihrál. Petr Vondrášek naskočil až ve 36. minutě a nakonec se stal vimperských zachráncem - dal dva góly, v 90. minutě proměnil unesl tíhu okamžiku a proměnil penaltu na 3:2.

Hlasovat pro hráče můžete od 02.11.2021 14:50 do 03.11.2021 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)