SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Datum kola: 24.10.2021

0

Další sestava kola je tady a vy můžete hlasovat pro svého favorita do ČTVRTKA do 12:00!

Brankář

Tomáš Fučík (TJ Sokol Bernartice) - Autor vítězné branky z penalty.

Obrana

Petr Shýbal (SK Lišov) - Jistota vzadu. Nepouštěl útočníky soupeře do šancí. Vysoký standard. Uplatnil svoje zkušenosti z krajského přeboru.

Záloha

Matěj Mrzena (FK Meteor Tábor) - Defenzivní štít, přes kterého nedokázal soupeř projít. Jeho odebírání balónů bylo špičkové.

Jakub Vítkovský (TJ Centropen Dačice) - Poctivý a snaživý výkon.

Jaroslav Paták (TJ ZD Kovářov) - Dvě nebo tři luxusní asistence, kdy ty góly připravil. Z hlediska kolektivu a zapojení se do hry je důležitý.

Jiří Funda (TJ Hluboká nad Vltavou) - Prokázal svoje ligové schopnosti, když zařídil první dvě branky svého týmu a dirigoval celou hru.

Filip Král (SK Čtyři Dvory České Budějovice) - Genaro Gattuso čtyráckého válce.

Václav Hruška (FC Chýnov) - Po svém příchodu na hřiště byl u všeho důležitého, podílel se na dvou gólech a dovedl Chýnov k vítězství.

Útok

Michal Brůžek (TJ ZD Kovářov) - Klíčový hráč, který dává góly a osobnost pro mužstvo. Výkonostně jde nahoru a dostává se do své standardní formy, kterou míval v době před covidem.

Kryštof Kadlec (TJ Hluboká nad Vltavou) - Došel si v prvním poločase pro penaltu a ještě přidal do konce poločasu gól.

Vojtěch Sedláček (FK Meteor Tábor) - Vstřelil dva góly a svojí aktivitou dělal problémy soupeři.

Hlasovat pro hráče můžete od 26.10.2021 21:15 do 28.10.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)