SESTAVA KOLA - 9.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2021-2022

S dalším odehraným kolem Krajského přeboru je zde i jeho ideální jedenáctka. Někteří hráči se i přes jejich velmi dobré výkony do sestavy sice nedostali, ovšem jejich čas věříme že ještě přijde.

BRANKÁŘ:

Jakub Vavrík - Podržel svůj tým proti nebezpečnému Rapidu, zejména když pak hrály Vejprnice oslabení.

OBRANA:

Michal Baran - Kapitán nepomuckého celku se podílel na nule svého týmu krom perfektní obranou také zákrokem, kterým zachránil téměř jistou branku na případných 1:2.

Marek Paul - Lhota skládá tým z čeho se dá a tak vyslala původem záložníka na stopera. Ten se kvalitním výkonem zejména ve druhé půli podílel nejen na neobdržení dalších branek, ale podporou útoku na obratu v utkání.

Tomáš Denk - Vysoký obránce Chotíkova měl plnou hlavu práce s vysokými nebezpečnými centry do svého vápna, které s přehledem odklízel.

ZÁLOHA:

David Míka - Přesným přímým kopem načal soupeře z Holýšova a následně vytvářel příležitosti pro spoluhráče. Sice střeďák, ale na kraji by se neztratil.

Lukáš Prokop - Odehrál velice dobrý zápas v Černicích, "dřel jak kůň" a držel záložní řadu pohromadě.

Matěj Bozděch - Střelec jedné branky, který naběhal hromadu kilometrů a pomohl svému týmu alespoň k remíze.

Tomáš György - Z jeho standardek padl druhý a třetí gól. Pak přišlo jeho střídání, které obraně Staňkova dle slov samotného hráče ulevilo.

ÚTOK:

Martin Wolf - Vsítil 4 branky za 30 minut. Tady není o čem...

Pavel Javorský - Když pomineme poločasovou pauzu, je na tom podobně jako Wolf. Tři branky za 15 minut a výborný příklad pro své svěřence, kterým jako hrající trenér ukázal, jak se to má dělat.

Antonín Viktora - Jednu branku vsítil a jednu zařídil. Vítězství jde zejména za ním

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2021 10:52 do 29.09.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)