SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

Datum kola: 11.09.2021

0

Je tu sestava 7. kola Středočeského krajského přeboru! Hlasovat pro svého favorita můžete do středečních 11:59. S vítězem se poté můžete těšit na zajímavý rozhovor.

BRANKÁŘ

Jan Fiala (TJ Klíčany) - Důležitými zákroky likvidoval centry soupeře a přidal dva momenty, v každém poločase jeden, ve kterých podržel svůj tým.

OBRÁNCI

Jiří Petrů (FC Velim) - Dal 2 branky v rozmezí dvou minut ze standartních situací a jistý výkonem pomohl k vítězství rozdílem třídy.

David Pozníček (TJ Klíčany) - Vstřelil branku po hezké individuální akci a neustále podporoval útoky svého týmu.

Tomáš Vladyka (FK Kosoř) - Spousta sebraných dlouhých míčů, jistý výkon a čisté konto zajistili výhru 1:0.

ZÁLOŽNÍCI

Petr Havlíček (SK Posázavan Pořící nad Sázavou) - Krásnou střelou z dálky, která se odrazila od horní tyče, rozhodl utkání ve prospěch svého týmu.

Robin Vocel (FC Velim) - Dal dvě branky jednu po střele z dálky a druhou po hezké individuální akci.

Denys Danylych (SK Lhota) - Jeho branka z 84. minuty byla ta jediná, která padla v utkání a on tak rozhodl zápas a jeho tým si připsal první vítězství.

Denis Zelinka (FK Dobrovice) - Jeho dvě branky a výkon zajistili to, že jeho tým vyhrál přesvědčivě 3:0

Jan Fialka (FC Sellier & Bellot Vlašim B) - Velmi dobrý výkon korunovaný i asistencí pomohl k vysokému vítězství v přestřelce.

ÚTOČNÍCI

Ayao Joel Sogbo (FC Sellier & Bellot Vlašim B) - Hattrick v jeho podání a výkon rozdílového hráče v utkání.

Michael Azilinon (SK Posázavan Pořící nad Sázavou) - Blýskl se hezkou brzkou trefou, kterou přehodil brankáře a aktivním výkonem.

Hlasovat pro hráče můžete od 13.09.2021 19:45 do 15.09.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)