SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 19.04.2015

0

Máme za sebou 18. kolo okresního přeboru a i v něm byly k vidění výborné výkony. Ty nejlepší se ve spolupráci se zástupci jednotlivých týmů opět pokusíme vypíchnout - je tu ideální jedenáctka kola a vy nezapomeňte hlasovat o nejlepšího hráče kola! Z jedné IP adresy lze hlasovat jednou za hodinu.

Brankář:

Jan Brůžek (Mladé) – Že má tým Mladého nejlepší defenzivu v soutěži (15 inkasovaných gólů v 18 zápasech) je nepopiratelně i Brůžkova zásluha. Tentokrát získal brankář cenný skalp lídra tabulky, když vynuloval střelce Olešnice. Zvlášť při pokusech Lenka a v poslední minutě proti Lustovi musel Brůžek předvést vynikající zákroky!

Obrana:

Zdeněk Kastl (Borek) - Na své straně si mladý bek skvěle vyhověl s nejlepším hráčem minulého kola Krupkou. Tentokrát to byl Kastl, který byl jako obránce velmi aktivní směrem dopředu, vedl většinu akcí a byl na hřišti hodně vidět. Ani on ale nic nezměnil na bezbrankové remíze se Stropnicí.

Štěpán Sahan (Loko B) – Vůdce defenzivy českobudějovické Lokomotivy povolil Hodějovicím jen jednu branku, následně ale zadní vrátka zavřel a domácí nakonec slavili výhru.

Jindřich Haňur (Horní Stropnice) - Že se na Borku hrálo bez branek byla především zásluha obětavé defenzivy Stropnice. Ať už Szypula či právě Haňur dokázali ustát soupeřovy útoky, Haňur předvedl výborný výkon.

 

Záloha:

Rostislav Hejda (Jankov/Dubné) – Hejda v zápase proti Hrdějovicím zaznamenal tři góly, na jeden gól nahrál a vybojoval penaltu, to mluví asi za veškeré komentáře...

Vojtěch Materna (Mladé) – Podruhé v řadě v sestavě kola, minule jako stoper, tentokrát jako střední záložník. I díky němu Mladé odolalo tlaku domácích, Materna se na středu hřiště bil jako lev.

Ondřej Maxa (Jankov/Dubné) – Branku při debaklu Hrdějovic sice nedal, ale spoluhráči opět ocenili jeho bojovnost a obětavou hru, když nevypustí jediný souboj, z čehož následně mohou hráči Jankov/Dubné těžit, jako tomu bylo právě v sobotním duelu.

Petr Janovský (Nové Hodějovice) – Hodějovice se trápí, ale středopolař odehrál proti Lokomotivě dobré utkání, nakonec to ale na body nestačilo, Hodějovice ztratily bodová zisk v 89. minutě...

Radek Horejš (Hluboká B) - "Horejš se po vleklém zranění kolena vrací pomalu do hry, a ukázal dvěma góly a výkonem, že je to velký fotbalista." Tak okomentoval návrat Horejše trenér Vácha. A že to byl návrat ve velkém stylu...

 

Útok:

Jakub Tomeček (Čtyři Dvory B) – Mladý útočník samozřejmě nemůže v sestavě kola chybět. Proti rudolfovskému béčku prakticky rozhodl zápas svými premiérovými brankami mezi muži. Své zásahy si schoval do druhého poločasu, když během chvíle byl jeho zásluhou stav 3:0 místo 1:0...

Václav Brožka (Nová Ves) – Brožka se na výhře Nové Vsi v Chrášťaněch podílel jednou brankou, trenér Pekárek musel vyzdvihnout jeho snaživost a bojovnost.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 20.04.2015 12:00 do 21.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.