SESTAVA KOLA - 15.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2021-2022

Datum kola: 18.08.2021

0

Předegrávka 15. kola, která se hrála ve středu 18.8.2021, zná svou sestavu kola, kde se tentokrát pozapomnělo na krajní záložníky a do záložní řady byli vybráni tři střeďáci. Vy tak můžete až do nedělního poledne hlasovat o hráči tohoto kola, se kterým následně proběhne jistě zajímavý rozhovor.

Jakub Körner - Udržel čisté konto se Zručí i při dlouhém oslabení a pomohl svému týmu k premiérové tříbodové výhře na Prokopávce.

Jiří Kopřiva - Jistota na levé straně obrany, přes kterou se tlumačovští ani při přesilovce nedokázali dostat.

Michal Vít - Se stříbrskými útočníky měl spolu s Daňkem spoustu práce a podařilo se jim udržet čisté konto.

Tomáš Korelus - Obránce Benfiky vsítil první branku utkání, poté výborně odrážel holýšovské hráče a koordinoval obranu.

Jakub Šroubek - Opěvovaný obránce Lhoty, který má údajně smůlu na trenéry. Proti Vejprnicím působil jistě a dal i jednu branku.

Bronislav Buchta - Jednu branku vstřelil, na nejméně dvě přihrál a byl součástí deklasu Staňkova.

Tadeáš Drtil - Ze statistik 1+2, zároveň jeho branka vzala domácím všechny naděje na body.

Radek Rous - Aktivní středopolař, který svou největší šanci v úvodu neproměnil, aby ve druhé půli navyšoval na 1:3.

Miroslav Lopata - Rozstřílel se ve druhém poločase, když se trenér Kučera přesunul na stopera. Vsítil dvě branky.

Petr Kučera - Hrál první poločas jako volný útočný hráč, "jelikož ho má prý trenér rád" a dokázal vsítit 3 branky.

Tomáš Štverák - Trenérem byl vytažen nahoru, aby v přechodové fázi dokázal pro tým udržet míče a tyto následně přesně rozdat. To se mu dařilo a i díky tomu Lhota vyhrála ve Vejprnicích 1:4.

Hlasovat pro hráče můžete od 20.08.2021 12:32 do 22.08.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)