Pivovary Lobkowicz SESTAVA PODZIMU - Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Datum kola: 01.11.2020

0

Hlasujte pro svého oblíbence a dotlačte ho na stupně vítězů. Partner ankety Pivovary Lobkowicz připravil bedny piva pro ty nejlepší.

Fotbalový rok 2020 je již bohužel minulostí.. My Vám však přinášíme NEJLEPŠÍ JEDENÁCTKU PODZIMU. Kdo se stane králem trávníků? To už je jen na VÁS!

BRANKÁŘ

Radek Jaška /FC Bílovec/

I díky němu Bílovec ještě neprohrál. Patří mezi brankářskou špičku celého krajského přeboru a svou výkonností navazuje na formu (nejen) z minulé sezóny. Konzistentní výkony ho vynesly do sestavy podzimu.

990 minut (11 zápasů), 4 čisté konta, 8 inkasovaných gólů (0,72/zápas)

V sestavě kola: 1x, Hráč zápasu: 1x

OBRÁNCI

Jaromír Frébort /TJ UNIE Hlubina/

Mladý a perspektivní bek. V této sezóně je velkým přínosem svému týmu. Zahrává spousty standardních situací, tlačí se do útoku. Je moderní krajní obránce/záložník. Jeho dravost již okusilo mnoho protihráčů.

812 minut (9 zápasů a 2 minuty), 3 čisté konta, 3 vstřelené góly

V sestavě kola: 2x, Hráč zápasu: 2x

Martin Zagol /FOTBAL Fulnek/

Velice agilní fotbalista. Pro svůj tým je platný jak v obraně, tak v útoku a jeho největší zbraní jsou přesné dlouhé nákopy, po kterých fulnečtí nejednou skórovali. Je to opravdu všestranný obránce a v sestavě podzimu nemůže chybět.

790 minut (8 zápasů a 70 minut), 3 čisté konta, 1 žlutá, 1 červená, 1 vstřelený gól

Milan Machalický /FK Krnov/

Jasná volba na post středního obránce. Bývalý ligový hráč přinesl do krajského přeboru spoustu zkušeností a více než zaplnil místo po odchodu Macíka. Od začátku svého působením řídí celou obranu a má neskutečnou ránu ve své levé noze. Doslova dynamit.

900 minut (10 zápasů), 5 čistých kont, 2 žluté, 2 vstřelené góly

Petr Pomp /SC Pustá Polom/

Velezkušený obránce Pusté Polomi odvádí skoro v každém zápase více než stoprocentní výkon a svými útočnými výpady pomáhá útoku. Je to krajní bek, kterého bych chtěl mít v týmu snad každý.

789 minut (8 zápasů a 69 minut), 2 čisté konta, 2 vstřelené góly

V sestavě kola: 3x, Hráč zápasu: 3x

ZÁLOŽNÍCI

Marcel Cudrák /TJ Břidličná/

Express na levé straně zálohy. Svou rychlostí a technikou motá soupeře a častokrát se dostává do zakončení. Je jedním z nejdůležitějších článku fotbalu v Břidličné. A to nejen na hřišti, ale i mimo něj.

869 (9 zápasů a 59 minut), 1 žlutá, 7 vstřelených gólů

Adam Rolný /TJ Břidličná/

Jako nováček v dresu Břidličné hodně zaujal. Od začátku svého působení se stal mozkem týmu. Začíná u něj většina akcí a dokáže také dát gól. Jeden z nejlepších předsezónních přestupů vůbec.

945 minut (10 zápasů a 45 minut), 1 žlutá, 4 vstřelené góly

Ondřej Bartoníček /FK Krnov/

Jasný lídr a kapitán. Stále předvádí svou hru na velmi vysoké úrovni a je pilířem záložní řady. Jeho technika převyšuje snad kvalitu všech hráčů. Zajisté nemůže chybět v sestavě podzimu.

900 minut (10 zápasů), 3 žluté, 2 vstřelené góly

ÚTOČNÍCI

Aleš Liberda /TJ Bystřice/

Jeden z objevů sezóny. V úvodu sezóny se mu nesmírně gólově dařilo a Bystřici nejen on vytáhl do horní poloviny tabulky. Má čuch na góly, stojí ve správný čas, na správném místě.

805 minut (8 zápasů a 85 minut), 9 vstřelených gólů

Martin Sklenařík /FK Krnov/

Staronová posila se Krnovu náramně vyplatila. Jeho čich na góly tomuto týmu opravdu chyběl. Je dosavadním lídrem tabulky střelců a určitě se ještě máme na co těšit.

795 minut (8 zápasů a 75 minut), 12 vstřelených gólů

V sestavě kola: 4x, Hráč zápasu: 4x

Marek Socha /FC Bílovec/

Spolu v tandemu se Střelcem větrají obrany soupeřů jako by se nechumelilo. Oba mají na kontě devět vstřelených branek a je to určitě nejlepší útočné duo v celém krajském přeboru. Přesto ale bylo místo jen pro jednoho. I tak se nedá vybrat špatně.

946 minut (10 zápasů a 46 minut), 9 vstřelených gólů

Hlasovat pro hráče můžete od 04.11.2020 12:00 do 16.12.2020 22:00

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)