SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 14.06.2015

0

Máme pro vás poslední článek z rubriky Sestava kola v této sezóně. Také tento týden byl bohatý na branky, hodně zápasů skočilo spíše hokejovým výsledkem, máme zde několik dvougólových střelců a to i na nečekaných postech, branky padaly od první minuty do poslední vteřiny. Ani jsme nemuseli příliš míchat s jednotlivými posty hráčů a zvolili jsme tentokrát spíše defenzivní rozestavení 4-3-3. Můžete hlasovat až do středečního poledne, tedy do zítřka do 12:00.

Ve 26. kole sice dva jiní gólmani vychytali nulu, ale nakonec jsme rozhodli, že do branky se jako gólman 26. kola postaví Tomáš Mráz z týmu SK Slavoj Volyně. Tomáš sice pustil jeden gól, ovšem od druhé půle měl plné ruce práce, když jeho tým dohrával zápas v deseti.

Jak to bude s obránci? Ve 26. kole padalo hodně gólů od beků a mnozí skórovali rovnou dvakrát. Prvním hráčem obrany 26. kola je Karel Kortus z týmu FK Chelčice. Karel si svou nominaci vysloužil za svůj vyrovnávací gól, kterým odpověděl na úvodní úspěch hostí z Volyně. Dalším obráncem je Jaroslav Lhota z týmu SK Čkyně. Jaroslav je prvním z obránců, kteří se do sestavy 26. kola dostali za dva vstřelené góly v zápase. Jaroslav stihl obě branky vsítit ještě v prvním poločase. Dalším dvougólovým obráncem je Patrik Gašpar z týmu SK Slavoj Volyně, který svůj druhý a rozhodující gól vsítil v Chelčicích v poslední vteřině zápasu. Posledním nominovaným obráncem je Josef Mráz z týmu TJ Osek B, který dal rutinní úvodní gól utkání v Sousedovicích, jenže... byl to jeho jubilejní desátý gól, který vsítil, když dosud skóroval v nepřerušené řadě sedmi zápasů za sebou, ve třech dokonce dvakrát!

Dle navrženého rozestavení máme nyní pouze tři záložníky. Do sestavy 26. kola jsou nominováni tito: nejprve Michal Gerold z týmu SK Čkyně, který vsítil dvě branky, obě vstřelil ve druhém poločase a navíc tak srovnal pro Čkyni nepříznivý stav na 2:2. Dalším záložníkem v nominaci se dvěma vstřelenými góly v zápase je Adam Ježek z týmu TJ Sokol Bělčice. Adam svůj první ze dvou gólů vsítil hned ve 3. minutě zápasu na půdě Strunkovic. Třetím nominovaným záložníkem je Jakub Jalůvka z týmu FC WESTRA Sousedovice. Ten sice nevstřelil dvě branky, ovšem zařídil a proměnil vyrovnávací gól proti nedostižnému Oseku a to se vzhledem k okolnostem cení mnohem více než třeba hattrick :-)

Prvním ze tří nominovaných útočníků je Jiří Kureš z týmu TJ Blaník Strunkovice. Jiří střílel v obou poločasech a i díky svým dvěma trefám z 22. a 62. minuty přispěl k vítězství svého týmu v divoké přestřelce s Bělčicemi. Dalším dvougólovým útočníkem je jeho soupeř, Adam Nusl z týmu TJ Sokol Bělčice. Kromě toho, že ve zběsilém zápase vsítil dvě branky, tou druhou bleskově odpověděl minutu po předchozím úspěchu domácích a dostal hosty do trháku. Sestavu 26. kola uzavírá Roman Pořádek, útočník z týmu SK Lhenice, který vsítil dvě z půltuctu branek, jež jeho tým nadělil Poříčí na rozloučenou. Obě branky navíc vsítil ještě v prvním poločase.

Tak, to je všechno. Hlasujte, zůstaňte s námi a průběžně si pročítejte naše rubriky.
Posledním zápasem sezóny to tady rozhodně nekončí.
Fotbalu zdar!

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)