SESTAVA KOLA - 6.kolo ČFL A, 2020-2021

Datum kola: 27.09.2020

0

Přinášíme sestavu 6. kola. Bohužel se v tomto kole odehrálo pouze šest utkání. Písek nemohl kvůli karanténě odehrát utkání se Slavií Karlovy Vary. A utkání Povltavské Fotbalové Akademie s Motorletem Praha bylo původně ze soboty přeloženo na úterý, ale ani v úterý déšť neumožnil duel ve Štěchovicích odehrát. I tak byly k vidění zajímavé individuální výkony. Hlasovat pro svého favorita můžete do čtvrtečního poledne.

Brankář:

Martin Jungr - FK Admira Praha

Vychytal čisté konto v domácím utkání s Královým Dvorem a přispěl tak k výhře 1:0.

Obránci:

Jakub Vosáhlo - SK Benešov

Brankou z přímého kopu nasměroval Benešov k výhře 3:0 v Rakovníku.

Adam Gabriel - AC Sparta Praha B

Parádním sólem přes půl hřiště vstřelil závěrečnou branku béčku Příbrami při výhře 3:0.

Robin Hranáč - FK Viktoria Plzeň B

Svým výkonem v obraně pomohl k výhře 2:0 nad Hostouní.

Záložníci:

Jakub Panýrek - FK Admira Praha

Jedinou trefou rozhodl zápas s Královým Dvorem.

Petr Došlý - TJ Jiskra Domažlice

Dvěma brankami zařídil výhru Domažlic 2:1 na hřišti Vltavínu.

Václav Ježdík - SK Benešov

Zkušený záložník řídil partu mladíku na hřišti Rakovníku. K výhře 3:0 přispěl jednou trefou.

Petr Pudhorocký - AC Sparta Praha B

Dvakrát namazal na gól střelci Patrákovi a přispěl tak k výhře na béčkem Příbrami.

Útočníci:

Jakub Křišťan - SK Slavia Praha B

V úvodních deseti minutách vstřelil dvě branky a pomohl tak porazit Sokolov 5:0.

Abdallah Dipo Sima - SK Slavia Praha B

V sobotu debut v áčku, v neděli dvě branky v prvním poločase do sítě Sokolova. To je víkendová bilance devatenáctiletého mladíka.

Vojtěch Patrák - AC Sparta Praha B

Dvěma brankami pomohl k výhře 3:0 nad béčkem Příbrami a vyšvihl se do čela tabulky střelců.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.09.2020 18:01 do 01.10.2020 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)