SESTAVA KOLA - 5.kolo MSFL , 2020-2021

Datum kola: 06.09.2020

0

V pátém kole se do sestavy Moravskoslezské fotbalové ligy dostali zástupci Otrokovic, Hlučína, Slovácka B, Frýdku-Místku, Uničova, Petřkovic, Znojma a Vyškova.

Juraj Semanko pomohl svými zákroky k čistému kontu Otrokovic i k nečekanému vítězství 2:0 na půdě favorizovaných Rosic.

Filip Markovič pomohl k bodům Viktorce stejně jako Semanko.

Tomáš Wolf byl v sestavě při další výhře Hlučína s čistým kontem.

Michal Suchý pomohl k výhře v Dolním Benešově.

Jakub Teplý řídil výhru Frýdku-Místku 4:3, když dal dvě branky.

Jan Amrozek měl prsty v obou gólech Uničova a následně přidal z penalty třetí.

Ondřej Moučka byl nebezpečný pro obranu Uničova stejně jako Vojtěch Wala ji nejvíce větrali. Ale ani jejich výkon, ani gól prvního jmenovaného prohře nezabránil.

Tomáš Okleštěk dal dvě ze tří branek Znojma, přesto jeho celek padl.

Tomáš Komenda se rval s obránci Petřkovic, dostal se do dvou šancí, a také nějakou vytvořil. Nakonec pomohl k výhře gólem.

Denis Nieslanik byl na hřišti sice jenom dvanáct minut, ale během nich zlomil odpor béčka Jihlavy, protože nejprve po pár minutách na hřišti zvýšil na 2:0 a následně přidal ještě jeden gól.

Hlasovat pro hráče můžete od 06.09.2020 21:33 do 09.09.2020 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)