SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

Datum kola: 22.08.2020

0

Přinášíme Vám ideální sestavu kole dle redakce fotbalunas.cz. Do středečního poledne můžete hlasovat pro svého favorita, z kterým Vám poté přineseme rozhovor.

BRANKÁŘ:

Josef Rozycki (Nové Hodějovice) - proti Dívčicím předvedl hlavně ve druhé půli několik skvělých zákroků a zachránil alespoň remízu pro svů tým.

OBRÁNCI:

Pavel Mizera (Lipí) - skvělý výkon a ještě dvě branky do sítě lišovské rezervy.

Jan Maruška (Týn "B") - velezkušený matador se v defenzivě rval o každý míč a navíc se blýskl nádherným gólem z 25 metrů. Za stavu 4:3 zařídil také klíčovou penaltu.

Stefan Chernev (Stropnice) - nový kapitán odehrál proti Mladému výborný zápas a připsal si dokonce asistenci.

ZÁLOŽNÍCI:

David Tondl (Včelná) - rozhodl o výhře s Černým Dubem svými dvěma góly.

Martin Procházka (Týn "B") - talentovaný záložník byl aktivní ve středu týnské zálohy a připravil spoluhráčům dvě branky.

Jan Jindra (Stropnice) - nová posila, hned v prvním zápase vstřelil rozhodující gól a určitě bude dál velice platným hráčem.

Jiří Říha (Lipí) - dvě branky do sítě Lišova.

ÚTOČNÍCI:

Radek Beneda (Mokré) - odehrál proti Chrášťanům kvalitní zápas a připravoval šance pro spoluhráče.

Michal Ježek (Dívčice) - proti Novým Hodějovicím stihl během druhé půle vstřelit hattrick.

Vojtěch Mráz (Kamenný Újezd) - hattrick do sítě Čtyř Dvorů a ještě spoustu dalších šancí.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2020 10:51 do 26.08.2020 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)