SESTAVA KOLA - 32.kolo MSFL , 2019-2020

Datum kola: 08.03.2020

0

Do sestavy 32. kola MSFL, které bylo prvním jarním kolem se dostali zástupci Uničova, Petřkovic, Baníku Ostrava B, Kroměříže, Rosic, Vrchoviny a Frýdku-Místku.

Tomáš Uvízl udržel čisté konto proti lídrovi soutěže. V prvním poločase za stavu 0:0 podržel Uničov při velké šanci Blanska. Trenér Žmolík ocenil jeho sbírání centrů, čímž pomohl svému týmu přežít nebezpečné standardky soupeře.

Vojtěch Wala se podepsal pod vítězství a čísté konto Petřkovic.

Lukáš Lehnert se zapsal mezi střelce při výhře béčka Baníku na hřišti Znojma 5:0.

Petr Zavadil byl členem základní jedenáctky Kroměříže v Hlučíně, kde Hanácká Slavia vyhrála1:0.

Pavel Drbal byl jedním ze střelců Rosic při výhře 3:1 nad béčkem Sigmy.

Aleš Krč táhl krásnou akci, při které se prosadil mezi třemi obránci a následně krásně našel centrem hlavu Tomáše Komnedy, který rozhodl šlágr prvního jarního kola Uničov - Blansko jediným gólem.

Adam Zajíček vstřelil dvě branky Baníku.

Patrik Červenka dal jediný gól Kroměříže. Bylo to při jeho debutu a jednalo se o vítězný gól.

Michal Dočekalse vrátil do Vrchoviny v zimě a na hřiště šel v 68. minutě a hned o minutu později se radoval z důležitého vítězného gólu.

Lukáš Raab dal dvě branky Frýdku-Místku při výhře 3:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 09.03.2020 11:34 do 11.03.2020 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)