SESTAVA KOLA - 12.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

Datum kola: 27.10.2019

0

Sestava 12. kola KPM je tu! Kdo se bude radovat z titulu Hráč kola? Hlasujte do středečního poledne

Martin Toul podržel Nýrsko proti Bolevci, předvedl několik důležitých zákroků a odměnou mu je vychytaná nula

Jiří Kopřiva odehrál celý zápas s velikým přehledem a zkušeně dirigoval obranu Okuly

Ondřej Pavlas svými dvěma góly vrátil Stříbro do hry v zápase s Nepomukem a hlavně díky němu berou hosté alespoň bod

Jakub Korelus bojoval proti domažlické rezervě jako lev a neprohrál snad žádný souboj

Luděk Leitl v podstatě rozhodl utkání s Domažlicemi, jelikož se v rozmezí pěti minut prosadil hned dvakrát

Jan Valachovič zvládl derby Holýšova se Staňkovem na výbornou, rozdával přesné balóny a navíc přidal i jednu branku

Matěj Trojanec si připsal jediný gól v zápase s Vejprnicemi a díky jeho trefě bere Horní Bříza další tři body do tabulky

František Copák byl motorem zálohy Tlumačova a pro obranu Chodů znamenal neustálou hrozbu

Ondřej Mašek zvládl vstřelit jeden ze dvou gólů Zruče a podílel se tak na výhře nad Chotíkovem 2:0

Tomáš Knapp v rozmezí dvou minut nachytal dvakrát gólmana Dolejše a byl i blízko hattricku

David Křížek naskočil jako žolík a stihl si připsat dva kanadské body za gól a asistenci

Hlasovat pro hráče můžete od 28.10.2019 14:40 do 30.10.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)